Հնդիկ դերասանուհի, մոդելավորող Պրիյանկա Չոպրան և ամերիկացի երգիչ, դերասան Նիք Ջոնասն առաջին անգամ ծնող են դարձել։ Այս մասին Չոպրան գրել է իր Instagram-ում։
Նա նշել է, որ երեխան ծնվել է փոխնակ մոր օգնությամբ։
«Մենք խնդրում ենք` հարգեք մեր անձնական տարածքը մեզ համար այս հատուկ ժամանակահատվածում, որպեսզի կարողանանք կենտրոնանալ մեր ընտանիքի վրա: Շատ շնորհակալ եմ»,- գրել է դերասանուհին։
Ինչպես հայտնում է TMZ-ը՝ վկայակոչելով աղբյուրներին, երեխան ծնվել է անցած շաբաթ օրը Հարավային Կալիֆորնիայի հիվանդանոցներից մեկում։ Զույգը դուստր է ունեցել, նրա անունը դեռ չի հաղորդվում։
Պրիյանկա Չոպրան և Նիք Ջոնասը սկսել են հանդիպել 2018 թվականին։ Վեց ամսվա հարաբերություններից հետո նրանք ամուսնացել են։ Հարսանիքը տեղի է ունեցել Հնդկաստանում՝ Ումայդ-Բհավան պալատում։

Priyanka Chopra and Nick Jonas have welcomed their first baby, The Hollywood Reporter said.
The couple announced on their respective Instagrams on Friday that their first child was born via surrogate.
“We are overjoyed to confirm that we have welcomed a baby via surrogate. We respectfully ask for privacy during this special time as we focus on our family,” the couple said in a joint statement. No further details were announced.
Chopra, 39 and Jonas, 29, married in 2018 in India. It was an extravagant three-day affair, CNN reports.
The couple first met in 2017 and took their romance public in 2018. They were engaged after just four months of dating.