Բրեդ Փիթը վեց ամիս գաղտնի հանդիպում է շվեդ երգչուհու  հետ
Հոլիվուդյան հայտնի դերասան Բրեդ Փիթը հանդիպում է շվեդ երգչուհի Լի Լիկեի հետ (նրա իսկական անունը Թիմոթի Զակրիսոն է)։ 35-ամյա երգչուհու և 58-ամյա դերասանի ռոմանտիկ հարաբերությունների մասին հայտնում է The Sun-ը։
Պապարացիները պնդում են, որ աղջիկն ապրում է Փիթի կողքին գտնվող տանը, ինչի պատճառով սիրահարներին հաջողվում է թաքցնել անցյալ տարվա կեսերին սկսված իրենց հարաբերությունները։
Լի Լիկեն իր երաժշտական կարիերան սկսել է 2006 թվականին։ Նրան ժողովրդականություն է բերել 2018 թվականին թողարկված «So Sad So Sexy» ալբոմը։ Նա նախկինում հանդիպել է երաժիշտ Ջեֆ Բասքերի հետ, իսկ 2016 թվականին ունեցել է որդի՝ Դիոնը։
Նշենք, որ ընդամենը մի քանի ամիս առաջ UsWeekly-ն, վկայակոչելով արտիստի շրջապատին մոտ կանգնած աղբյուրներին, պնդում էր, որ Ջոլիի հետ հարաբերությունները խզելուց հետո Փիթը վճռականորեն որոշել է հրաժարվել իր անձնական կյանքից և այլևս չամուսնանալ: Փիթի մտերիմներն ասել են, որ նա այլևս հետաքրքրված չէ ժամադրություններով, քանի որ նրա ողջ ուժը ծախսվել է Ջոլիից  ամուսնալուծվելու վրա։
«МИР 24»-ը հիշեցնում է, որ Բրեդ Փիթն ու Անջելինա Ջոլին միասին են ապրել են 10 տարի։ 2016 թվականին զույգը, մեծացնելով վեց երեխա, բաժանվեց։ Փիթին միայն դատարանի միջոցով է հաջողվել հասնել Ջոլիի հետ երեխաների համատեղ խնամակալությանը։

Знаменитый голливудский актер Брэд Питт встречается со шведской певицей Ли Люкке (ее настоящее имя Тимотей Закриссон). О романтических отношениях между 35-летней певицей и 58-летним актером сообщает The Sun.
Папарацци утверждают, что девушка живет в соседнем с Питтом доме, именно поэтому влюбленным удается скрывать свои отношения, которые завязались еще в середине прошлого года.
Ли Люкке (Li Lykke) начала свою музыкальную карьеру в 2006 году. Популярность ей принес альбом «So Sad So Sexy», выпущенный в 2018-м. Раньше она встречалась с музыкантом Джеффом Баскером, в 2016-м у них родился сын Дион.
Отметим, что буквально несколько месяцев назад издание UsWeekly со ссылкой на источники, близкие к окружению артиста, утверждало, что после расставания с Джоли Питт твердо решил отказаться от личной жизни и больше не связывать себя узами брака. Знакомые Питта говорили, что свидания его перестали интересовать, так как все силы ушли на изматывающий развод с Джоли.
«МИР 24» напоминает, что Брэд Питт и Анджелина Джоли были вместе 10 лет. В 2016-м пара, воспитывающая шестерых детей, распалась. Питту только через суд удалось добиться совместной с Джоли опеки над детьми.