Նախարարությունների շենքի դիմացից հիվանդանոց է տեղափոխվել երկու ոստիկան, երկու քաղաքացի
Մետրոպոլիտենի «Հանրապետության հրապարակ» կայարանի հարևանությամբ տեղակայված նախարարությունների շրջակայքից «Հերացի» թիվ 1 համալսարանական հիվանդանոց շտապօգնության մեքենայով տեղափոխվել է 4 քաղաքացի:
«Ներկա պահին նրանք գտնվում են հետազոտման փուլում: Չորս քաղաքացիների վիճակը գնահատվում է կայուն, կյանքին սպառնացող վտանգ ներկա պահին չկա:
Հիվանդանոցային համալիրում համալսարանական մասնագետների հսկողության ներքո քաղաքացիները ստանում են անհրաժեշտ բուժօգնություն:
Տեղեկացնենք նաև, որ 4 քաղաքացիներից 2-ը` ոստիկանության ծառայողներ են»,-մանրամասներ է է ներկայացնում ԵՊԲՀ աշխատակազմի ղեկավար Շուշան Դանիելյանը։

Двое полицейских и двое граждан доставлены в больницу с территории здания министерств
С территории министерств, расположенных по соседству со станцией метро «Площадь республики» В Ереване, на машине «Скорой помощи» в Университетскую больницу № 1 им. Гераци доставлены 4 гражданина.
«В настоящее время они проходят обследование. Состояние 4 граждан оценивается как стабильное, угрозы жизни на данный момент нет.
Граждане получают необходимую медицинскую помощь в больничном комплексе под наблюдением университетских специалистов.
Сообщаем, что 2 из 4 граждан являются сотрудниками полиции», – сообщила подробности руководитель аппарата ЕГМУ Шушан Даниелян.