«Հայրենիք» կուսակցության խոսնակ Սոս Հակոբյանը, արձագանքելով Տաթևիկ Ռևազյանի պաշտոնից հեռանալու մասին լուրին, արձագանքում է.
«Իսկ ինչ-որ մեկին պարզ դարձե՞լ է, թե Տաթևիկ Ռևազյանը այս չորս տարվա ընթացքում հարկատուների փողերով քանի ամիս է աշխատել և քանիսը, գրողը տանի, գտնվել տարբեր տեսակի արձակուրդներում....արդյունքներից չեմ խոսում դեռ:
Սա երկի՞ր է, թե Дом 2:
Հաշվեքննիչ պալատի բացահայտած միլիարդավոր դրամների վատնումներից ի՞նչ նորություն կա, ո՛չ Թորոսյան Արսենը, ո՛չ էլ այն ժամանակվա փոխնախարար հիմիկվա նախարարը քննության հարցերին չե՞ն պատասխանելու...Չնայած, հաշվեքննիչ պալատը ում սև շունն է...»։

Сос Акопян: Это страна или «Дом-2»?
Пресс-секретарь партии «Айреник» («Отечество») Сос Акопян на своей странице в Facebook, коснувшись отставки Татевик Ревазян с поста главы Комитета гражданской авиации Армении, пишет:
«А кто-то в курсе, сколько месяцев из этих 4 лет Татевик Ревазян на деньги налогоплательщиков работала, а сколько месяцев, черт возьми, находилась в различного рода отпусках… А результатах ее работы пока и не говорю.
Это страна или «Дом-2» (известное российское реалити-шоу. – ред.)?
А какие новости о выявленных Аудиторской палатой миллиардных растратах – ни Арсен Торосян, ни тогдашний замминистра, а ныне министр на вопросы не ответят? Хотя, кому есть дело до Аудиторской палаты?..»