«Հրապարակ». ՔՊ-ականներն այնպիսի փարթի են արել Մեղրիում, որի մասին մինչ օրս մարզում խոսում են
«Անցած շաբաթ-կիրակի օրերին Սյունիքի մարզ այցելած ՔՊ-ականներն այնպիսի փարթի են արել Մեղրի համայնքում, որի մասին մինչ օրս մարզում խոսում են։
Մասնավորապես, ականատեսները պատմում են, որ ՔՊ-ական պատգամավորներ Վահագն Ալեքսանյանն ու Արմեն Խաչատրյանն այնքան են գինովցել «Մերսի» սրճարանում, որ անհանգստացրել են կողքի սեղանների այցելուներին, մոտեցել-կենացներ են ասել, տափակ հումորներ արել։ Մինչև որ այցելուները սրճարանի ղեկավարությանը դժգոհել են ու խնդրել, որ պատգամավորներին զսպեն։
Հիշեցնենք, որ շաբաթ-կիրակի օրերին Կապանում և Մեղրիում ՔՊ խորհուրդներ էին ընտրում, մարզ էին մեկնել ՔՊ-ական մի խումբ պատգամավորներ, ինչպես նաև՝ պաշտպանության նախարար Պապիկյանը»։

«Грапарак»: Пьяные Ваагн Алексанян и Армен Хачатрян приставали к посетителям кафе в Мегри
Посетившие Сюникскую область минувшие выходные члены «Гражданского договора» устроили в общине Мегри такую вечеринку, о которой до сих пор говорят в области, пишет газета «Грапарак».
«В частности, очевидцы рассказывают, что депутаты от фракции «Гражданский договор» Ваагн Алексанян и Армен Хачатрян так опьянели в кафе «Мерси», что начали беспокоить посетителей соседних столиков, подходили к ним, произносили тосты, тупо шутили. Дело дошло до того, что посетители пожаловались руководству кафе и попросили призвать к порядку депутатов.
Напомним, в выходные в Капане и Мегри проходили выборы советов «Гражданского договора», в область прибыла группа депутатов «Гражданского договора», а также министр обороны Папикян», - пишет газета.