Շակիրան զայրացել է, որ Պիկեն չի թաքցնում իր սիրավեպը 23-ամյա ուսանողուհու հետ
Երգչուհի Շակիրան զայրացել է այն բանից հետո, երբ Ժերար Պիկեն հանրությանը ներկայացել է նոր ընկերուհու հետ։ Այս մասին հայտնում է Mirror-ը։
Շակիրայից բաժանվելուց երեք ամիս անց Ժերար Պիկեին մարդիկ տեսել են նոր ընկերուհու՝ 23-ամյա ուսանողուհի Կլարա Չիա Մարտիի հետ։ Հաղորդվում է, որ զույգը չի թաքցրել իր զգացմունքները Կատալոնիայում անցկացվող Summerfest Cerdanya փառատոնում:
Աղբյուրի տվյալներով ՝ այն բանից հետո, երբ Պիկեի և Մարտիի համբույրներով կադրերը հայտնվել են ԶԼՄ-ներում, Շակիրան շատ է բարկացել:
«Նրան զայրացնում է այն, որ իր երեխաների հորը տեսնում է նոր ընկերուհու հետ հանրությունում։ Դա հակասում է Պիկեի հետ նրանց կնքած պայմանագրին, ըստ որի՝ հարաբերությունների խզումից հետո մեկ տարի նրանք չպետք է հայտնվեն հասարակական վայրերում իրենց նոր ընկերների հետ»,- պարբերականին հայտնել է Շակիրայի ընտանիքին մոտ գտնվող անձը։
Հիշեցնենք, որ 2022 թվականի հունիսին իսպանական «Բարսելոնա» ֆուտբոլային ակումբի պաշտպան Ժերար Պիկեն և կոլումբացի երգչուհի Շակիրան բաժանվել են 11 տարվա ամուսնությունից հետո: Զույգը երկու ընդհանուր երեխա ունի, որդիներ Միլանն ու Սաշան:

Певица Шакира пришла в ярость после того, как Жерар Пике появился на публике с новой девушкой. Об этом сообщает «Газета.Ру» со ссылкой на Mirror.
Спустя три месяца после расставания с Шакирой, Жерар Пике был замечен на публике с новой девушкой, 23-летней студенткой Кларой Чиа Марти. Сообщается что пара не скрывала своих чувств на фестивале Summerfest Cerdanya в Каталонии. По данным источника, после того, как кадры с поцелуями Пике и Марти попали в СМИ, Шакира очень разозлилась.
«Она в ярости из-за того, что видит отца своих детей с новой подругой на публике. Это противоречит их договору с Пике о том, что они не должны появляться в общественных местах со своими новыми партнерами в течение первого года после разрыва», — сообщил изданию инсайдер, близкий к семье Шакиры.
В июне 2022 года защитник испанского футбольного клуба «Барселона» Жерар Пике и колумбийская певица Шакира расстались после 11 лет брака. У пары двое общих детей, сыновья Милан и Саша.