Visa-ի արշավի հաջողակ հաղթողը Կոնվերս Բանկի հաճախորդ է
Կոնվերս Բանկի հաճախորդը Visa միջազգային վճարահաշվարկային համակարգի կողմից անցկացված «VISA x FIFA World Cup Qatar 2022» արշավի հաղթողն է: Ուղիղ եթերում խաղարկությամբ նա շահել է Ֆուտբոլի աշխարհի գավաթի եզրափակչի ուղեգիր: Մրցանակը հանձնվել է հանդիսավոր պայմաններում՝ Visa համակարգի՝ Հայաստանում գործունեության 20-ամյակին նվիրված միջոցառման ժամանակ:
Շնորհակալություն հայտնելով Visa-յի և Բանկի ներկայացուցիչներին՝ հաղթողը ասել է.  «Կոնվերս Բանկից զանգը հաճելի անակնկալ էր ինձ համար. Հաճելի է, երբ առանց հավելյալ վճարումների՝ պարզապես կատարելով ամենօրյա գնումներ ու գործարքներ վճարային քարտով, ոչ միայն մասնակցում ես նման հետաքրքիր արշավների, այլև հաղթում»:
Նշենք, որ Կոնվերս Բանկը " Visa International" միջազգային վճարային համակարգի լիիրավ անդամ է 2002թ-ից:
Կոնվերս Բանկի Visa՝ այդ թվում թվային Visa Virtual քարտապանները օգտվում են, Բանկի  ու այդ համակարգի առաջարկներից:
Իսկ տարբեր տարիներին իրականացված համատեղ արշավների շրջանակում Բանկի հաճախորդները ստացել են ՝ Փարիզ, Բարսելոն, Լիսաբոն, Բուդապեշտ, Պրահա, Հռոմ,Վիենա, Աթենք, Ամստերդամ, Բեռլին, 10-ը ուղեգիր (յուրաքանչյուրը՝ երկու անձի համար),  50 ոսկու ստանդարտացված ձուլակտոր,  50 սպարտային նվեր, ինչպես նաև վերջին սերնդի հեռախոսներ,  արժեքավոր նվերներ, օգտվել են գումարի վերադարձի հնարավորությունից:
Բանկում նշել են, որ համակարգի հետ գործակցության շրջանակում հետաքրքիր արշավներն ու առաջարկները լինելու են պարբերական: Դրանց մասնակցելու համար Բանկի հաճախորդ չհանդիսացող անձինք Visa քարտ կարող եք պատվիրել այստեղ։

Converse Bank customer became the winner of Visa x FIFA World Cup Qatar 2022TM campaign. He won a ticket to the finals of the FIFA World Cup in live lottery draws and was awarded the prize during the celebration of the 20th Anniversary of Visa in Armenia “courtesy of Visa", the bank said in a press release.
He thanked the Visa and the bank: “The call from Converse Bank was a pleasant surprise for me. It is great to do daily shopping and make transactions with payment cards and to participate and win in similar attractive campaigns without paying any extra fee.”
Converse Bank became a full member of Visa International in 2002.
The Visa and Visa Virtual cardholders of Converse Bank use the benefits offered by the Bank and Visa International.
In the co-branded campaigns of various years, the customers of the Bank have won 10 trips (for persons each) to Paris, Barcelona, Lisbon, Budapest, Praha, Rome, Vienna, Athens, Amsterdam and Berlin, 50 standardized gold bars, 50 sporting gifts, numerous latest smart phones and valuable presents and have got Cashback.
The bank intends to make the attractive campaigns and offers continuous. You can order Visa card here and participate in the campaign.