Պուգաչովային և Գալկինին կարող են զրկել Իսրայելի քաղաքացիությունից. ԶԼՄ-ներ
Ռուս հայտնի երգչուհի Ալլա Պուգաչովային և նրա ամուսնուն՝ հումորիստ, հաղորդավար Մաքսիմ Գալկինին,  կարող են զրկել Իսրայելի քաղաքացիությունից։ kulturomania.ru-ի հաղորդմամբ, տեղական 13TV հեռուստաալիքը հայտնել է ռուս արտիստների կողմից Իսրայելի քաղաքացիություն ստանալու խախտումների մասին։
Ըստ քննիչների՝ այն փաստը, որ Գալկինն ու Պուգաչովան ամուսնացել են 2017 թվականին, հակասում է հայրենադարձության օրինականությանը։ Քաղաքացիություն չեն կարող ստանալ այն հրեաները, ովքեր փոխել են իրենց հավատքը:
Նշվում է, որ երգչուհին քաղաքացիություն է ստացել ամուսնու արմատների պատճառով, ում կարգավիճակն Իսրայելում կարող է վերանայվել խախտումների պատճառով։

Аллу Пугачеву и Максима Галкина могут лишить гражданства Израиля. Местный телеканал 13TV сообщил о нарушениях, которые были допущены российскими артистами при получении израильского гражданства, сообщает «Культуромания».
По информации расследователей, тот факт, что Галкин и Пугачева обвенчались в 2017 году, противоречит законности репатриации. Гражданство не могут получить иудеи, сменившие веру.
Отмечается, что певица получила гражданство из-за корней супруга, статус которого в Израиле может быть пересмотрен из-за выявленных нарушений.