Ալեքսանդր Պետրակովի նախախաղային մամուլի ասուլիսը կկայնա մարտի 24-ին
Մարտի 25-ին՝ ժամը 21:00-ին, Երևանում կկայանա ՈՒԵՖԱ Եվրո-2024-ի որակավորման խմբային փուլի Հայաստան-Թուրքիա հանդիպումը։
Հայաստանի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Ալեքսանդր Պետրակովի և թիմի ավագ Վարազդատ Հարոյանի նախախաղային մամուլի ասուլիսը կկայանա Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտի մամուլի ասուլիսների սրահում մարտի 24-ին՝ ժամը 16:30-ին և կհեռարձակվի սոցցանցերում ՀՖՖ պաշտոնական էջերում։
Հայաստանի ազգային հավաքականի նախախաղային մարզումը կկայանա մարտի 24-ին՝ ժամը 17:00-ին, Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում։ Մարզման առաջին 15 րոպեները բաց կլինեն մեդիայի հավատարմագրված ներկայացուցիչների համար:
Թուրքիայի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Շտեֆան Կունցի և ֆուտբոլիստներից մեկի նախախաղային մամուլի ասուլիսը կկայանա Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտի մամուլի ասուլիսների սրահում մարտի 24-ին՝ ժամը 18:15-ին։
Թուրքիայի ազգային հավաքականի նախախաղային մարզումը կկայանա մարտի 24-ին՝ ժամը 19:00-ին, Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում։ Մարզման առաջին 15 րոպեները բաց կլինեն մեդիայի հավատարմագրված ներկայացուցիչների համար:

Предматчевая пресс-конференция Александра Петракова состоится 24 марта
25 марта, в 21:00, в Ереване состоится матч группового этапа квалификации Евро-2024 Армения - Турция. Об этом сообщается на сайте ФФА.
Предматчевая пресс-конференция главного тренера национальной сборной Армении Александра Петракова и капитана команды Вараздата Арояна состоится в зале пресс-конференций стадиона «Республиканский» имени Вазгена Саргсяна 24 марта в 16:30 и будет транслироваться в соцсетях на официальных страницах ФФА.
Предматчевая тренировка сборной Армении состоится 24 марта, в 17:00, на «Республиканском» стадионе имени Вазгена Саргсяна. Первые 15 минут тренировки будут открыты для аккредитованных представителей СМИ.
Предматчевая пресс-конференция главного тренера национальной сборной Турции Штефана Кунца и одного из футболистов состоится в зале пресс-конференций стадиона «Республиканский» имени Вазгена Саргсяна 24 марта в 18:15.
Предматчевая тренировка сборной Турции состоится 24 марта в 19:00 на «Республиканском» стадионе имени Вазгена Саргсяна. Первые 15 минут тренировки будут открыты для аккредитованных представителей СМИ.