Աննա Հակոբյանը վայելում է աշունն արտերկրում. Մամուլը բացառիկ լուսանկարներ է հրապարակել
Մինչ Հայաստանում սովորական քաղաքացիները լծված են փախստական դարձած արցախցիներին օգնելու գործին, նրանց կարիքները նվազեցնելուն, Նիկոլ Փաշինյանը կինը հերթական անգամ մեկնել է արտերկիր՝ աշնանային հանգստի։
Թեև Աննա Հակոբյանը սոցիալական իր էջերում լուսանկարներ չի հրապարակել, սակայն Oragir.News-ի՝ արտերկրում գտնվող աղբյուրներից մեկը լուսանկարներ է տրամադրել և նշել, որ լուսանկարներն արվել են երեկ՝ նոյեմբերի 1-ին, Աննա Հակոբյանը վայելում է իր աշնանային հանգիստն արտերկրում։
Ուշագրավ է, որ առաջին տիկինի պաշտոնին տիրացած Հակոբյանն այս օրերին ամբողջությամբ անտեսել է երկրում ստեղծված ծանր հումանիտար վիճակն ու մեկնել վայելքների։

While ordinary people in Armenia are busy helping Artsakh refugees, Prime Minister Nikol Pashinyan's spouse has once again travelled abroad to spend the fall vacations there.
Although Anna Hakobyan did not post any photos on her social media pages, an Oragir.News source abroad provided some of her photos and noted that they were taken on November 1. They show Anna Hakobyan enjoying her fall vacation abroad.
It’s worth noting that Armenia’s first lady has completely ignored the difficult humanitarian situation in the country these days and is enjoying her time in a foreign country.