Աննա Հակոբյանը վայելում է աշունն արտերկրում. Մամուլը բացառիկ լուսանկարներ է հրապարակել
Մինչ Հայաստանում սովորական քաղաքացիները լծված են փախստական դարձած արցախցիներին օգնելու գործին, նրանց կարիքները նվազեցնելուն, Նիկոլ Փաշինյանը կինը հերթական անգամ մեկնել է արտերկիր՝ աշնանային հանգստի։
Թեև Աննա Հակոբյանը սոցիալական իր էջերում լուսանկարներ չի հրապարակել, սակայն Oragir.News-ի՝ արտերկրում գտնվող աղբյուրներից մեկը լուսանկարներ է տրամադրել և նշել, որ լուսանկարներն արվել են երեկ՝ նոյեմբերի 1-ին, Աննա Հակոբյանը վայելում է իր աշնանային հանգիստն արտերկրում։
Ուշագրավ է, որ առաջին տիկինի պաշտոնին տիրացած Հակոբյանն այս օրերին ամբողջությամբ անտեսել է երկրում ստեղծված ծանր հումանիտար վիճակն ու մեկնել վայելքների։

Анна Акопян наслаждается осенью за границей. В прессе опубликованы эксклюзивные фото
Пока рядовые граждане в Армении заняты помощью вынужденным переселенцам из Арцаха, супруга Никола Пашиняна в очередной раз уехала за границу – на осенние каникулы.
Хотя Анна Акопян на своих страницах в социальных сетях и не опубликовала фотографий, один из источников Oragir.News , находящийся за рубежом, предоставил фотографии и отметил, что они были сделаны вчера, 1 ноября. На них Анна Акопян наслаждается осенним отдыхом за границей.
Примечательно, что Акопян, присвоившая статус первой леди, полностью проигнорировала сложную гуманитарную ситуацию в стране в эти дни.