Ռուբեն Վարդանյանի թիմակիցն արձագանքել է նրա ազատ արձակման լուրերին
«Ապրելու երկիր» կուսակցության համահիմնադիր Մեսրոպ Առաքելյանն արձագանքել է ադրբեջանական աղբյուրների կողմից բարերար, Արցախի Հանրապետության նախկին պետնախարար  Ռուբեն Վարդանյանին ազատ արձակելու մասին տարածած լուրերին։
«Քաղաքական դեգեներատներին հանգիստ չի տալիս անգամ Ռուբեն Վարդանյանի հնարավոր ազատման մասին ադրբեջանական ակնհայտ կեղծ լուրը։
Ռուբեն Վարդանյանը մի օր վերադառնալու է՝ շարունակելու իր նվիրումը հայրենիքին, իսկ դուք մնալու եք որպես մանաթով ու լիրայով հայրենիք վաճառող տականքներ»,-գրել է Առաքելյանը։

Ruben Vardanyan's teammate reacts to false reports of his release
Country of Living party co-founder Mesrop Arakelyan has reacted to the false Azerbaijani media reports that Ruben Vardanyan, a philanthropist and Artsakh’s former state minister, has been set free by Baku.
"Political degenerates are not reassured even by the obviously fake news from Azerbaijan about the possible release of Ruben Vardanyan,” he said in a social media post on Tuesday.
“Ruben Vardanyan will return some day to continue serving his homeland, while you will remain as scumbags selling their country for manats and liras," Arakelyan added.