Ամերիկուհին ընտանեկան հոգեբանի մոտ գնալու ճանապարհին վրաերթի է ենթարկել իր ընկերոջը
Ամերիկուհին ընտանեկան հոգեբանի մոտ գնալու ճանապարհին ավտոմեքենայով վրաերթի է ենթարկել ընկերոջը։ Միջադեպի  մասին գրում է Inside Edition-ը։ Կնոջ խոսքով՝ դրանից քիչ առաջ իրենց միջև վիճաբանություն է եղել.
Լրատվամիջոցների տեղեկություններով՝ 30-ամյա Վերոնիկա Գաստը և նրա ընկերն  ընտանեկան հոգեբանի հետ հանդիպման գնալիս են եղել, երբ նրանց միջև վեճ է ծագել։ Տղամարդը դուրս է եկել ընկերուհու վարած մեքենայից ու որոշել տուն վերադառնալ։
Սակայն նա չի կարողացել հասնել տուն, գաստը դիտավորյալ վրաերթի է ենթարկել նրան իր մեքենայով: Ոստիկանությունից հայտնել են, որ ամերիկացին վնասել է արմունկը և մի քանի կապտուկներ ստացել։ «Գազետա ռու»-ն գրում է, որ Վերոնիկան ձերբակալվել է և մեղադրանք է առաջադրվել ընտանեկան բռնության, հարձակման և հանցավոր նպատակներով մեքենայի շահագործման մեջ:

Американка переехала своего бойфренда на машине по дороге к семейному психологу, пишет Газета.ру со ссылкой на Inside Edition.
По словам женщины, незадолго до этого между ними произошла ссора.
Как пишут СМИ, 30-летняя Вероника Гаст и ее бойфренд ехали на прием к семейному психологу, когда между ними произошла ссора. Мужчина вышел из автомобиля, которым управляла его подруга, и решил вернуться домой.
Однако дойти до места у него не получилось — Гаст умышленно переехала его автомобилем. В полиции заявили, что американец повредил локоть и получил несколько ушибов. Вероника была арестована — ей предъявлены обвинения в домашнем насилии, нападении на человека и преступном управлении транспортным средством.