Ռիհաննան երկար դադարից հետո առաջին անգամ լուսանկարվել է հանրության մեջ
Երգչուհի Ռիհաննան երկար դադարից հետո առաջին անգամ լուսանկարվել է հանրության մեջ։ Այս մասին հայտնում է Daily Mail-ը։
Ռիհաննան լուսանկարվել է Սանտա Մոնիկայի ռեստորանի մոտ։ Երգչուհին կրում էր կապույտ ջինսե տաբատ և սպիտակ վերնաշապիկ։ Երկրպագուները մեկնաբանություններում նշել են, թե ինչպես է երգչուհին նիհարել։
2020 թվականի նոյեմբերին Ռիհաննան երկար տարիների ընկերությունից հետո սկսել էր հանդիպել A$AP Rocky-ի հետ: 2022 թվականի հունվարին զույգը հայտարարել էր, որ երեխայի է սպասում։ 2022 թվականի մայիսին երգչուհին և երաժիշտն առաջին անգամ ծնողներ էին։  2023-ի օգոստոսին ծնվել է նրանց երկրորդ նորդին։

Рианна впервые за долгое время вышла в свет
Рианна впервые за долгое время вышла в свет. Папарацци засняли певицу, когда она выходила из ресторана в Санта-Монике. Об этом сообщает Daily Mail.
Как напоминает peopletalk, у Рианны большие планы на предстоящий год. Певица готовится выпустить новый альбом. Более того, в следующем году Рири может стать хэдлайнером фестиваля «Гластонбери».
Рианна состоит в отношениях с рэпером A$AP Rocky.  13 мая 2022 года влюбленные впервые стали родителями, у них родился сын RZA Ательстон Майерс. А в августе прошлого года на свет появился второй ребенок.