Օրբակայտեն հրաժարվել է Դուբայում Աբրահամ Ռուսսոյի հետ բեմ դուրս գալ
Երգչուհի Քրիստինա Օրբակայտեն հրաժարվել է ԱՄԷ-ում երգիչ Աբրահամ Ռուսոյի հետ բեմ դուրս գալ՝ չնայած նախնական պայմանավորվածություններին։ Այս մասին հայտնում է Life-ը՝ SHOT-ին հղումով։
Թելեգրամ-ալիքի տվյալներով՝ Ռուսոն և Օրբակայտեն Դուբայում կորպորատիվ երեկույթի ժամանակ պետք է կատարեին իրենց համատեղ «Just Loving You» և «Love That No More» ստեղծագործությունները։ Երգչուհին միջոցառման ժամանակ հրաժարվել է համատեղ երգել Ռուսոյի հետ՝ ինքնուրույն կատարելով հիթեր։
Կորպորատիվ միջոցառման համար, ըստ SHOT-ի, Orbakaite-ն ստացել է €50 հազար (մոտ 5 միլիոն ռուբլի), իսկ Russo-ն` €20 հազար:
Telegram ալիքի հետ զրույցում Ռուսսոն խոստովանել է, որ երկու տարի է՝ չի շփվում Ալլա Պուգաչովայի դստեր հետ։ Գործընկերները կապ չեն պահպանում, քանի որ յուրաքանչյուրը զբաղված է իր կյանքով։

Певица Кристина Орбакайте отказалась выступать с артистом Авраамом Руссо, который после начала войны в Украине остался жить в Москве. Артистка не вышла с ним на сцену на корпоративе в Дубае. Об этом в среду, 25 сентября, сообщает Telegram-канал Shot.
Певцов пригласили выступить дуэтом на частном мероприятии в Дубае, клиент хотел услышать их совместные композиции «Просто любить тебя», «Любовь, которой больше нет».
При этом выяснилось, что концертный директор Орбакайте не согласовал с ней песни с Руссо, она наотрез отказалась их исполнять.
Также известно, что за выступление в одиночку певица получила весь гонорар в размере 50 тысяч евро (5 миллионов рублей).
В свою очередь Авраам Руссо в разговоре с Shot заявил, что он уже два года не поддерживает контакт с артисткой.
«Не знаю, где она, она занята своей жизнью, я своей, нигде не пересекаемся — на каких-то концертных площадках», – отметил певец.