Բիբլոս Բանկ Արմենիան արժանացել է Mastercard-ի «Excellence in Premium Value Proposition» մրցանակին
Բիբլոս Բանկ Արմենիան արժանացել է Mastercard-ի մրցանակին՝ պրեմիում դասի առաջարկներում գերազանցության համար։
Հունվարի 17-ին՝ Mastercard-ի հատուկ միջոցառմանը, Բանկը լավագույնն է ճանաչվել «Excellence in Premium Value Proposition» անվանակարգում, որտեղ ներկայացված են պրեմիում դասի քարտերն ու ծառայությունները։
2022 թ․ Բիբլոս Բանկ Արմենիան իր Հաճախորդներին ներկայացրեց World Elite Mastercard պրեմիում դասի քարտը, ոըը բազմաթիվ արտոնություններ է տրամադրում քարտապաններին ինչպես Հայաստանում, այնպես էլ արտերկրում։ World Elite քարտը Mastercard համակարգում ամենաբարձր դասի պրեմիում քարտատեսակն է, իսկ Բիբլոս Բանկ Արմենիայի քարտապաններին և նրանց հյուրերին հասանելի է առավելությունների ամենաընդգրկուն փաթեթը։
«Բանկի բոլոր առաջարկների կենտրոնում հաճախորդներն են, նրանց հարմարավետությունն ու գոհունակությունը։ Բանկը պարբերաբար համալրում և կատարելագործում է քարտապաններին տրամադրվող պրեմիում դասի առաջարկները՝ ներդնելով նոր ծառայություններ և ընդլայնելով արտոնությունների փաթեթը»,- նշել է Բանկի Գործառնական վարչության ղեկավար Սերգեյ Կարախանյանը։

Byblos Bank Armenia has been awarded Mastercard’s prize for excellence in premium offerings for customers.
At Mastercard's special ceremony on January 17, the Bank was honored with the "Excellence in Premium Value Proposition" award, which recognizes premium cards and services.
In 2022, Byblos Bank Armenia launched its premium World Elite Mastercard for customers, providing a range of benefits to cardholders both in Armenia and abroad. The World Elite card is the top-tier premium card in the Mastercard system, and Byblos Bank Armenia cardholders, often with their guests, enjoy the most extensive range of benefits.
“The Bank places customers, their comfort and satisfaction at the heart of all its services. It consistently enhances and adds to the premium offerings available to cardholders and their guests, introducing new features and expanding the range of benefits,” said the Bank’s Head of Operations Sergey Karakhanyan.
Byblos Bank Armenia CJSC was founded in 2007. Today, the Bank has four branches in Yerevan where customers can use various banking services and receive financial advice. The Bank provides its customers corporate and retail banking services that meet the highest international standards.