ՃՏՊ հետևանքով որևէ զինծառայող մարմնական վնասվածք չի ստացել. ՊՆ
Մամուլում տեղեկություններ են շրջանառվում ՊՆ հաշվեկշռում գտնվող մեքենայի մասնակցությամբ ճանապարհատրանսպորտային պատահարի և դրա հետևանքով «բժշկական կենտրոն տեղափոխված 1 վիրավոր քաղաքացու» վերաբերյալ: ՀՀ ՊՆ խոսնակ Արամ Թորոսյանը հայտնում է, որ ՃՏՊ հետևանքով որևէ զինծառայող մարմնական վնասվածք չի ստացել և չի տեղափոխվել բժշկական կենտրոն:
Հիշեցնենք՝ Shamshyan.com-ի հաղորդմամբ, այսօր ավտովթար է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 14:15-ի սահմաններում Դավիթ Բեկի փողոցում բախվել են ՀՀ պաշտպանության նախարարության հաշվեկշռում հաշվառված «Ուրալ» մակնիշի բեռնատարը ու «Ford Focus» մակնիշի ավտոմեքենան:  Վթարի հետևանքով 1 հոգի մարմնական վնասվածքներով տեղափոխվել է «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոն:

Минобороны Армении: В результате ДТП ни один военнослужащий не пострадал
В прессе распространяется информация о дорожно-транспортном происшествии с участием транспортного средства, находящегося на балансе министерства обороны Армении, и о том, что в результате происшествия «один пострадавший гражданин был доставлен в медпункт». Пресс-секретарь Минобороны Армении Арам Торосян сообщил, что в результате ДТП ни один военнослужащий не пострадал и не был доставлен в медпункт.
Напомним, ранее Shamshyan.com сообщил, что сегодня, 29 июля, в Ереване произошло ДТП с участием армейского грузовика. Около 14:15 на улице Давид-Бека столкнулись грузовик «Урал», числящийся на балансе министерства обороны РА, и автомобиль марки «Ford Focus». В результате ДТП один человек с телесными повреждениями доставлен в медицинский центр «Сурб Григор Лусаворич» (Святого Григория Просветителя).