Ներողություն խնդրեք ձեր անգրագիտության արդյունքում երևանցիների առողջությանը վնասելու համար.Քրիստինա Վարդանյան
Երևանի ավագանու անդամ Քրիստինա Վարդանյանը գրում է.
«Կանաչապատում և … ՀՈԱԿ-ը երեկ տեղադրել էր ձիակասկերի նկարները, չգիտես ինչու, մայիսյան ծաղկման շրջանում, աջից՝ նույն ծառերի իրական պատկերն է, կիրակի օրվա դրությամբ։
Դադարացրեք երևանցիներին ստելու մշակույթը, Ուլնեցու փողոցից ուղիղ եթեր արեք և ներողություն խնդրեք ձեր անգրագիտության արդյունքում՝ առողջ երիտասարդ հացենիների սպանդի, պետական վատնված միլիոնների և երևանցիների առողջությանը վնասելու համար։
Մի բան էլ, հարկատուներին մի արգելափակեք, ձեր տնօրենի (850.000), երեք տեղակալների (3*650.000), խորհրդատուների, օգնականների, վարչության պետերի աշխատավարձերն ու պարգևավճարները այդ նույն մարդիկ են վճարում։
Էդուարդ Հայրումյանն էլ՝ ում երեկ բլոկեցիք, Տիգրան Ավինյան-ից՝ որպես Ակտիվ քաղաքացի հավելվածի առաջնամարտիկ, շնորհակալագրի արժանացավ։ Կիտտի Սեկոյան ջան, ինձ էլ այդ էջին այլևս նշել չեք կարող, լեղաճաք եղած արգելափակեցին։
Այսօր կրկին ուղիղ եթեր կանեմ Ուլնեցի փողոցից, որ բոլորդ տեսնեք «փայլուն» պրոֆեսիոնալների կատարած աշխատանքը»։

Кристина Варданян - властям Еревана: Ясени вырубили, миллионы потратили, горожан обманули
«Общинная некоммерческая организация (ОНКО) «Озеленение и охрана окружающей среды» мэрии Еревана накануне разместила в соцсети фотографии Конских каштанов – невесть по какой причине, в сезон цветения в мае. Справа же – реальное состояние тех же деревьев, по состоянию на воскресенье.
Прекратите культуру введения в заблуждение ереванцев. Выйдите в прямой эфир с улицы Улнеци и извинитесь за вашу безграмотность, которая привела к уничтожению здоровых молодых ясеней, к растрате государственных миллионов и нанесению ущерба здоровью жителей армянской столицы.
И еще одно: не блокируйте аккаунты налогоплательщиков! Именно эти люди оплачивают зарплату вашему директору (850.000 драмов), трем его заместителям (по 650.000), советникам, помощникам и начальникам управлений, а также ваши премии».
«Сегодня снова выйду в прямой эфир с улицы Улнеци, чтобы все увидели работу этих «блестящих» профессионалов», – отметила она.