Հերթապահություն իրականացնող զինանձնակազմի ներկայացուցիչներին հանձնել են արժեքավոր նվերներ
Պաշտպանության նախարարի 1-ին տեղակալ, ԶՈՒ ԳՇ պետ, գեներալ-լեյտենանտ Էդվարդ Ասրյանը գալիք տոների կապակցությամբ անձնակազմին շնորհավորելու նպատակով այցելել է հանրապետության արևելյան սահմանագոտի:
Նախարարությունից հայտնում են, որ Զորամիավորման հրամանատար, գեներալ-մայոր Գարեգին Պողոսյանի ուղեկցությամբ ԶՈՒ ԳՇ պետն այցելել է մի շարք բանակային դիրքեր, զրուցել հերթապահություն իրականացնող զինանձնակազմի հետ և նրանց հանձնել արժեքավոր նվերներ:
Գեներալ-լեյտենանտ Ասրյանը շնորհավորել է զինծառայողներին գալիք տոների առթիվ, հղել նրանց լավագույն բարեմաղթանքները:

Несущим боевое дежурство военным в Армении вручили ценные подарки
Первый заместитель министра обороны РА-начальник Генштаба Вооруженных сил Армении генерал-лейтенант Эдвард Асрян посетил восточную приграничную зону республики, чтобы поздравить военнослужащих с предстоящими праздниками. Об этом сообщает пресс-служба Минобороны Армении.
В сопровождении командира корпуса генерал-майора Гарегина Погосяна начальник Генштаба ВС посетил ряд армейских позиций, побеседовал с военнослужащими, несущими дежурство, и вручил им ценные подарки.
Генерал-лейтенант Асрян поздравил военнослужащих с предстоящими праздниками и передал им свои наилучшие пожелания.