Նարեկ Կարապետյանը 1700 հայրենակիցների ներկայացրել է Հայաստանը ուժեղացնելու տնտեսական 5 քայլերը
«Շուրջ 1700 մեր հայրենակիցներին ներկայացրեցի Հայաստանը ուժեղացնելու մեր տնտեսական 5 քայլերը»,-տեղեկացնում է «Մեր ձևով» շարժման համակարգող Նարեկ Կարապետյանը։
Նա ընդգծում է՝ կարևոր է, որ բացի անձերից, մեր ժողովուրդը ծանոթ լինի նաև ծրագրերին, դա է խոսքից գետնի վրա գործին անցնելու առհավատչյան:
Հիշեցնենք, որ փետրվարի 1-ին Տաշիր Արենայում տեղի է ունեցել «Մեր ձևով» ժողովրդական շարժման համակարգող Նարեկ Կարապետյանի և շարժման անդամների հանդիպումը երևանցիների հետ։
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են առաջիկա անելիքներն ու ծրագրերը, ներկայացվել են «Սամվել Կարապետյանի 5 քայլերը դեպի Ուժեղ Հայաստան» տնտեսական ծրագրի մանրամասները։

Нарек Карапетян представил 1700 соотечественникам 5 экономических шагов по усилению Армении
«Сегодня я представил около 1700 нашим соотечественникам 5 предлагаемых нами экономических шагов по усилению Армении», написал координатор движения «Мер дзевов» («По-нашему») Нарек Карапетян.
«Важно, чтобы помимо тех или иных персон, наш народ был знаком также с предлагаемыми программами. Именно это ключ к переходу от слов к действиям на земле», – отметил он.
Напомним, в «Ташир Арене» 1 февраля прошла встреча координатора народного движения «По-нашему» Нарека Карапетяна и членов движения с жителями Еревана.
В ходе встречи обсуждались предстоящие мероприятия и программы, а также представлены подробности экономической программы «5 шагов Самвела Карапетяна к сильной Армении».