«Հայրենիք» կուսակցության հերթական տարածքային գրասենյակը հանդիսավորությամբ բացվեց Սպիտակում
«Հայրենիք» կուսակցությունը շարունակում է ընդլայնել իր ներկայությունը մարզերում։ Կուսակցության հերթական տարածքային գրասենյակը հանդիսավորությամբ բացվեց Լոռու մարզի Սպիտակ համայնքում։
Բացման արարողությանը մասնակցեցին կուսակցության ներկայացուցիչներ, համակիրներ և համայնքի բնակիչներ։ Կարմիր ժապավենը կտրեցին «Հայրենիք» կուսակցության նախագահ` Արթուր Վանեցյանը և Սպիտակ համայնքի տարածքային գրասենյակի պատասխանատու` Գագիկ Մխիթարյանը: Արթուր Վանեցյանն ընդգծեց, որ նորաբաց գրասենյակը կարևոր հարթակ է լինելու քաղաքացիների խնդիրների բարձրաձայնման, առաջարկների քննարկման և համատեղ նախաձեռնությունների իրականացման համար։
Արթուր Վանեցյանն իր խոսքում նշեց, որ կուսակցությունը շարունակելու է ակտիվ աշխատանքը մարզերում՝ նպատակ ունենալով լինել բնակիչների կողքին, լսել նրանց հուզող հարցերը և համատեղ ձևավորել համայնքի զարգացման ծրագրերը:
Սպիտակում գրասենյակի բացումը ևս մեկ քայլ է՝ ուղղված կազմակերպչական աշխատանքի ամրապնդմանը և քաղաքացիների հետ անմիջական կապի խորացմանը։

Очередной территориальный офис партии «Отечество» торжественно открылся в Спитаке
Партия «Айреник» («Отечество») продолжает расширять свое присутствие в областях Армении. Очередной территориальный офис партии торжественно открылся в общине Спитак Лорийской области РА.
В церемонии открытия приняли участие представители и сторонники партии, а также жители общины.
Красную ленту разрезали председатель партии «Отечество» Артур Ванецян и ответственный за территориальный офис в Спитаке Гагик Мхитарян.
Артур Ванецян подчеркнул, что новый офис станет важной площадкой для озвучивания проблем граждан, обсуждения предложений и реализации совместных инициатив.
В своем слове Ванецян отметил, что партия продолжит активную работу в областях, стремясь быть рядом с жителями, выслушивать волнующие их вопросы и совместно формировать программы развития общины.
Как указывает пресс-служба политсилы, открытие офиса в Спитаке стало еще одним шагом, направленным на укрепление организационной работы и углубление прямой связи с гражданами.