Միխայիլ Գալուստյանը նոր ընկերուհու հետ ծանոթացել է նախքան ամուսնալուծությունը և ցանկանում է ամուսնանալ նրա հետ. ԶԼՄ
Կատակերգու Միխայիլ Գալուստյանը նոր ընկերուհու հետ ծանոթացել է նախքան ամուսնալուծությունը։ Այս մասին հաղորդում է KP.RU-ն՝ հղում անելով արտիստին մոտ կանգնած աղբյուրներին։
Գալուստյանի ընկերների խոսքով, հեռուստահաղորդավարն առաջին հայացքից սիրահարվել է Լիլիային, քանի որ նա շատ գեղեցիկ կին է։ Նյութում նշվում է, որ նա այժմ նրան անվանում է «իր կյանքի ամենամեծ սերը» և ասում է, որ ուզում է ամուսնանալ նրա հետ։
«Բոլորը գրում են, որ Միշան Լիլիային հանդիպել է հիմա՝ ամուսնալուծությունից երկու տարի անց, բայց դա ճիշտ չէ։ Գալուստյանը Լիլիային հանդիպել է երեք տարի առաջ Չինաստանում. նա նրա դիմահարդարն էր «Կայսերական գանձերը» շոուի նկարահանման հրապարակում», - պատմել են նրանք։
Գարիկ Խարլամովի վերջերս կայացած ծննդյան երեկույթին Միխայիլը անսպասելիորեն ժամանել է իր ընտրյալի՝ 35-ամյա դիմահարդար Լիլիա Կիոսեի հետ։
Անցյալ տարի Միխայիլ Գալուստյանը հայտարարել էր իր երկու դուստրերի մոր՝ Վիկտորիայի հետ ամուսնալուծության մասին: Զույգը բաժանվել էր 18 տարվա ամուսնությունից հետո՝ պահպանելով ջերմ հարաբերություններ հանուն իրենց երեխաների՝ 15-ամյա Էստելլայի և 14-ամյա Էլինայի:
«Երբեմն կյանքը այլ կերպ է ընթանում, և պատահեց, որ մեր համատեղ կյանքն ավարտվեց անցյալ տարի։ Մենք որոշեցինք գնալ մեր առանձին ճանապարհներով։ Մենք բաժանվեցինք առանց վիրավորանքների կամ բողոքների, երախտագիտության զգացումով այն ամենի համար, ինչ միասին ունեցել ենք։ Մենք շնորհակալություն հայտնեցինք միմյանց միասին անցկացրած տարիների համար և շարունակում ենք լավ հարաբերություններ պահպանել։ Ամուսնալուծությունը վերջը չէ, այլ նոր փուլ։ Մենք շարունակում ենք մեր կյանքը՝ պահպանելով միմյանց նկատմամբ հարգանքը և հաճելի հիշողությունները», - գրել է 46-ամյա կատակերգուն իր բլոգում։
Նախկին կնոջ խոսքով՝ Միխայիլը շարունակում է հոգ տանել իր ընտանիքի մասին՝ ֆինանսապես աջակցելով իրեն և դուստրերին։

СМИ: Михаил Галустян встретил новую возлюбленную до развода и хочет на ней жениться
Юморист Михаил Галустян встретил новую возлюбленную еще до развода, передает KP.RU со ссылкой на источники, близкие к артисту.
По словам приятелей комика, телеведущий влюбился в Лилию с первого взгляда, так как она очень эффектная девушка. В материале сказано, что сейчас он называет ее «самой большой любовью в своей жизни» и говорит, что хочет на ней жениться.
«Все пишут, что Миша встретил Лилю только сейчас, на второй год после развода, но это не так. С Лилей Галустян познакомился три года назад в Китае, она была его визажистом на съемках шоу "Сокровища императора"», — рассказали они.
На недавний день рождения Гарика Харламова Михаил внезапно приехал со своей избранницей - 35-летней визажисткой Лилией Киосе.
В прошлом году Михаил Галустян сообщил о разводе с мамой своих дочерей Викторией. Супруги расстались после 18 лет брака, сохранив теплые отношения ради детей - 15-летней Эстеллы и 14-летней Элины.
«Иногда жизнь меняет свои сценарии, и так вышло, что наш совместный путь в прошлом году подошел к завершению. Мы приняли решение пойти разными дорогами. Расстались без обид и претензий, с чувством благодарности за все, что было между нами. Мы сказали спасибо друг другу за проведенные вместе годы и остаемся в хороших отношениях, - написал 46-летний юморист в своем блоге. - Развод - это не конец, а новый этап. Мы идем дальше по жизни, сохраняя уважение друг к другу и добрые воспоминания».