Աշտարակը դարձավ Քրիստոսի արձանի կառուցմանը նվիրված «Մենք մասնակիցն ենք պատմության կերտմանը» ֆոտոցուցահանդեսի արդեն 5-րդ կանգառը
17:04 31/03/2026
Աշտարակը դարձավ Քրիստոսի արձանի կառուցմանը նվիրված «Մենք մասնակիցն ենք պատմության կերտմանը» ֆոտոցուցահանդեսի արդեն 5-րդ կանգառը: Երկու օր շարունակ ցուցասրահում տիրում էր հետաքրքրության, ջերմության ու անկեղծության մթնոլորտ:
«Շնորհակալ ենք բացառիկ նախագծի պատմության նկատմամբ այսչափ հետաքրքրության համար: Առաջիկայում կհադիպենք հաջորդ քաղաքում»,-նշում են նախագծի հեղինակները։

Аштарак стал 5-й остановкой фотовыставки «Мы - участники создания истории», посвященной строительству статуи Христа
17:04 31/03/2026
Аштарак стал 5-й остановкой фотовыставки «Мы - участники создания истории», посвящённой строительству статуи Христа.
В течение двух дней в выставочном зале царила атмосфера заинтересованности, теплоты и искренности.
«Спасибо за ваш интерес к истории этого уникального проекта. До скорой встречи в следующем городе», – указывают авторы проекта.