Էրիկի «Իմ սեր» երգի տեսահոլովակում նկարահանվել է Ալեն Սիմոնյանի նշանածը՝ Անելյա Գուբրյանը
Երգիչ Էրիկը նոր տեսահոլովակ է ներկայացրել՝ «Իմ սեր»: Տեսահոլովակում նկարահանվել է Ալեն Սիմոնյանի նշանածը՝ մոդել Անելյա Գուբրյանը:
Երգի խոսքերի և երաժշտության հեղինակը Րաֆֆի Ալթունյանն է, տեսահոլովակի ռեժիսորը Արթուր Մանուկյանն է:
Հիշեցնենք, որ դերասանուհի, մոդել Անելա Գուբրյանը վերջերս է նշանվել Ալեն Սիմոնյանի հետ։ Նշանադրությունից հետո Tete A Tete հաղորդման հեղինակ Մհեր Բաղդասարյանը Ալեն Սիմոնյանից հետաքրքրվել էր՝ արդյոք նա որևէ կերպ խոչընդոտո՞ւմ է նրան նկարահանվել
«Ես միշտ ընտրությունը թողել եմ իրեն և թողնում եմ իրեն։ Բացի ինչ-որ պահից նաև ինքը այդ որոշումը կայացրեց։ Բայց ես ուրախ եմ լինում, որ նա ինչ-որ տեղ երևում է»,-ասել էր Ալեն Սիմոնյանը նաև գաղտնիք բացահայտել՝ նշանածը նկարահանվել է երգի տեսահոլովակում։

Невеста Алена Симоняна – Анеля Губрян – снялась в новом клипе певца Эрика
Певец Эрик представил новый клип на песню «Им сер» («Моя любовь»). В клипе снялась модель Анеля Губрян – невеста председателя Национального Собрания Армении Алена Симоняна.
Автором слов и музыки композиции выступил Раффи Алтунян, режиссером клипа – Артур Манукян.
Отметим, что актриса и модель Анеля Губрян недавно обручилась с Аленом Симоняном. После помолвки автор программы «Tete A Tete» Мгер Багдасарян поинтересовался у Симоняна, препятствует ли он профессиональной деятельности своей невесты.
«Я всегда оставлял выбор за ней и продолжаю это делать. Но в какой-то момент она сама приняла это решение. Но я радуюсь, когда она где-то появляется», – отметил Симонян, также раскрыв, что его невеста снялась в клипе.