Օ՜, Աստված իմ, վերջապես տատիկ դարձա. 79-ամյա Շերը պատահաբար իմացել է, որ 15-ամյա թոռնիկ ունի
Լեգենդար երգչուհի Շերը (Շերլին Սարգսյան) տատիկ է դարձել, ընդ որում 15 տարի առաջ։ Սակայն դրա մասին իմացել է վերջերս։ Նախկին մոդել Քեյթի Էդվարդսը պնդում է, որ անցյալ տարի ցնցել է փոփ աստղին՝ բացահայտելով, որ դուստր ունի Շերի որդուց՝ Էլայջա Բլու Ալմանից: Այս մասին գրում է The Sun պարբերականը։
49-ամյա Էդվարդսի խոսքով՝ ինքն ու Էլայջան կարճատև սիրավեպ են ունեցել 2010 թվականին, որի արդյունքում ծնվել է Էվեր անունով դուստրը։ Էդվարդսը պնդում է, որ 49-ամյա Էլայջան միշտ իմացել է երեխայի մասին, բայց երբեք լիարժեք հայր չի դարձել. նա մի քանի տարին մեկ հայտնվում էր, բայց խուսափում էր ծնողական պարտականություններից։
Էդվարդսն ասում է, որ ամենացնցողն այն է, որ Շերը ճշմարտությունն իմացել է անցյալ տարվա հունիսին, երբ կապ է հաստատել նրա հետ՝ տարիներ առաջ լսած լուրերը հաստատելու համար։ Էլայջան, իբր, երեխա ունենալու մասին խոսել է 2021 թվականին իր չափից շատ թմրանյութ օգտագործած լինելու ժամանակ, սակայն Շերը դա անհեթեթություն է որակել։
«Երբ նա լսեց այդ նորությունը, շունչը կտրվեց»,-ասում է Էդվարդսը։ Նա հավելում է, որ Շերն ասել է ընտանիքի անդամներին. «Օ՜, Աստված իմ, ես վերջապես տատիկ դարձա»։
Չնայած դժվար նախապատմությանը, Էդվարդսն ասում է, որ իր և Շերի հարաբերությունները այդ ժամանակից ի վեր ջերմացել են: Նրա խոսքով, անցյալ տարվա սեպտեմբերին իրեն և 15-ամյա Էվերին հրավիրել են Շերի Մալիբուի տուն, երգչուհին իրեն դրսևորել է որպես բարեհամբույր տանտիրուհի և նորաթուխ տատիկ:
Էդվարդսի խոսքով՝ Շերը Էվերին ցույց է տվել իր պաշտամունքային բեմական հագուստները և հարցրել նրա կյանքի մասին:
Շերը երկու անգամ է ամուսնացել՝  նախ երաժիշտ Սոնի Բոնոյի, ապա երգիչ Գրեգ Ալմանի հետ։ Երկու ամուսնություններից էլ երգչուհին երեխաներ ունի ՝ Չազ Բոնոն և Էլայջա Բլու Ալմանը։ Նրա ավագ որդին՝ Չազը ծնվել է աղջիկ, բայց ենթարկվել է սեռափոխության։
Էլայջան էլ երկար ժամանակ պայքարում է թմրամոլության դեմ։ Նա ամուսնացած է եղել երգչուհի Մարիանջելա Քինգի հետ, որից բաժանվել է 2025 թվականին՝ 11 տարվա ամուսնությունից հետո։
79-ամյա Շերն այժմ սիրայիրն հարաբերություններ ունի 39-ամյա երաժշտական ​​պրոդյուսեր Ալեքսանդր Էդվարդսի հետ, նրանք հանդիպում են 2022 թվականի նոյեմբերից։

Легендарная певица Шер (Шерилин Саркисян), вероятно, стала бабушкой, причем еще 15 лет назад. Бывшая модель Кейти Эдвардс утверждает, что в прошлом году она шокировала поп-икону признанием: у нее есть дочь от сына Шер, Элайджи Блу Оллмэна, — ребенок, о существовании которого певица якобы не знала 15 лет. Об этом сообщает The Sun.
По словам 49-летней Эдвардс, у нее и Элайджи был недолгий роман в 2010 году, в результате которого родилась дочь по имени Эвер. Эдварс заявляет, что 49-летний Элайджа всегда знал о ребенке, но так и не стал полноценным отцом — появлялся раз в несколько лет, но держался в стороне от родительских обязанностей.
Самое шокирующее, говорит Эдвардс, что Шер узнала правду только в июне прошлого года, когда сама связалась с ней, чтобы подтвердить слухи, услышанные несколькими годами ранее. Якобы Элайджа упоминал о ребенке во время своей передозировки в 2021 году, но Шер тогда отмахнулась, посчитав это бредом.
"Когда она услышала эту новость, у нее перехватило дыхание", — утверждает Эдвардс. Она также добавила, что Шер сказала членам семьи: "О боже, я наконец-то стала бабушкой".
Несмотря на непростую предысторию, Эдвардс говорит, что с тех пор их отношения с Шер потеплели. Она заявляет, что их с 15-летней Эвер пригласили погостить в сентябре прошлого года в доме Шер в Малибу, где певица выступила в роли гостеприимной хозяйки и новоиспечённой бабушки. По словам Эдвардс, Шер показывала Эвер свои культовые сценические наряды и расспрашивала о ее жизни.
Шер была дважды замужем: за музыкантом Сонни Боно и певцом Греггом Оллмэном. От обоих браков у певицы есть дети — Чаз Боно и Элайджа Блу Оллмэн. Ее старший сын Чез был рожден девочкой, но сменил пол на мужской. Элайджа, в свою очередь, давно борется с зависимостью от запрещенных веществ. Он был женат на певице Марианджеле Кинг, с которой развелся в 2025 году после 11 лет брака. Несколько лет назад Шер подавала документы на опеку над сыном на фоне его борьбы с зависимостью.
Сейчас 79-летняя Шер состоит в отношениях с 39-летним музыкальным продюсером Александром Эдвардсом, с которым начала встречаться в ноябре 2022 года.