Ովքեր են Ադրբեջանից ինքնաթիռով եկել Հայաստան
Փոխվարչապետ Շահին Մուստաֆաևի գլխավորած ադրբեջանական պատվիրակությունը գտնվում է Հայաստանում։ Այս մասին հայտնում են ադրբեջանական լրատվամիջոցները՝ նշելով, որ ադրբեջանական պատվիրակությանը տեղափոխող ինքնաթիռը վայրէջք է կատարել Երևանի օդանավակայանում։
Շահին Մուստաֆաևը Ադրբեջանի և Հայաստանի միջև պետական ​​սահմանի սահմանազատման պետական ​​հանձնաժողովի նախագահն է։
Հիշեցնենք՝ ավելի վաղ գրել էինք, որ ադրբեջանական ինքնաթիռ է այսօր վայրէջք կատարել Երևանի «Զվարթնոց» օդանավակայանում։Քաղավիացիայից ArmeniaSputnik–ին հայտնել էին, որ պաշտոնական պատվիրակություն է Ադրբեջանից ժամանել ՀՀ։ Այլ մանրամասներ չհաղորդեցին։
Panorama.am-ը  հետաքրքրվել էր ՀՀ ԱԳՆ-ից, թե Ադրբեջանից ի՞նչ պատվիրակություն է ժամանալ Հայաստան։ Սակայն դեռևս պատասխան չենք ստացել։

An Azerbaijani delegation led by Deputy Prime Minister Shahin Mustafayev has arrived in Armenia, Azerbaijani media outlets reported. The delegation’s aircraft landed at Yerevan’s Zvartnots International Airport earlier on Wednesday.
Mustafayev heads the State Commission on the Delimitation of the State Border between Azerbaijan and Armenia.
Armenia’s Civil Aviation Committee confirmed to Sputnik Armenia that an official Azerbaijani delegation had visited the country, though no additional details were provided.
Meanwhile, Panorama.am sought clarification from Armenia's Foreign Ministry regarding the composition of the delegation, but has not yet received a response.