«Մի տվեք երկրորդ հնարավորություն». Տիգրան Արզաքանցյանն ու Նատալյա Ռոտենբերգն ամուսնալուծվո՞ւմ են
24News-ի տեղեկություններով, քաղաքական գործիչ Տիգրան Արզաքանցյանը և ՌԴ միլիարդատեր Արկադի Ռոտենբերգի նախկին կին Նատալյա Ռոտենբերգն ամուսնալուծվում են:
«Մեր տեղեկություններով, Նատալյա Ռոտենբերգը դիմել է դատարան ամուսնալուծության համար:
Թե ինչն է ամուսնալուծության պատճառը, դեռևս չեն ցանկանում հայտնել:
Նկատելի է, որ վերջին շրջանում Տիգրան Արզաքանցյանը և Նատալյա Ռոտենբերգը սոցցանցերում համատեղ լուսանկարներ չեն հրապարակում»,- գրել է կայքը։
Գառումներից մեկում Նատալյա Ռոտենբերգը գրել է. «Երկրորդ հնարավորություն մի տվեք, թող նրանք գնահատեն առաջինից»։
Մեկ այլ գրառման մեջ նշել է. «Կնոջ ուժը միշտ չէ, որ գտնվում է մեծ որոշումների մեջ։ Ավելի հաճախ այն գտնվում է լռության մեջ»։

Armenian politician Tigran Arzakantsyan and Natalia Rotenberg, the former wife of Russian billionaire Arkady Rotenberg, are said to be ending their marriage, 24News reports.
The report claims Rotenberg has filed for divorce in court, though the reasons behind the split have not been disclosed. Observers note that the couple has not shared joint photos on social media in recent months.
Rotenberg has posted several cryptic messages online, including: “Don’t give a second chance, let them value the first one” and “A woman’s strength is not always in big decisions. More often it is in silence.”