ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը տրամադրում է փաթեթային առաջարկ անհատ ձեռնարկատերերին
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը գործարկել է անհատ ձեռնարկատերերի համար նախատեսված փաթեթային առաջարկ, որը ներառում է հաշվարկային հաշիվ, բիզնես քարտ և հեռահար բանկային սպասարկման համակարգ։ Առաջարկը միտված է բանկային սպասարկման գործընթացի պարզեցմանը, հիմնական ծառայությունների ծախսերի նվազեցմանը և փոքր բիզնեսի ֆինանսական կառավարման արդյունավետության ու հարմարավետության բարձրացմանը։
Հատուկ առաջարկի շրջանակում հաճախորդը հնարավորություն է ստանում բացել մեկ հաշվարկային հաշիվ ՀՀ դրամով, ձևակերպել հաշվին կցված մեկ MIR բիզնես քարտ, ինչպես նաև միանալ «Բանկ-հաճախորդ» հեռահար բանկային սպասարկման համակարգին։ Սա հնարավորություն է տալիս արդյունավետ կառավարել միջոցները, իրականացնել գործարքներն՝ օնլայն և վերահսկել ֆինանսական հոսքերը՝ առանց բանկ այցելելու անհրաժեշտության։ Փաթեթի տարեկան արժեքը կազմում է 30 հազար ՀՀ դրամ։ Նախատեսված է նաև ամսական վճարման հնարավորություն՝ ամսական 3 հազար ՀՀ դրամ։
«Մենք ձգտում ենք անհատ ձեռնարկատերերի համար բանկային ծառայությունները դարձնել առավել հարմարավետ և հասանելի։ Փաթեթային առաջարկը միավորում է հիմնական ծառայությունները մեկ փաթեթի շրջանակում՝ հնարավորություն տալով հաճախորդներին խնայել ժամանակ և օպտիմալացնել ծախսերը, ինչպես նաև կենտրոնանալ իրենց բիզնեսի զարգացման վրա՝ ֆինանսների առավել պարզ և արդյունավետ կառավարման շնորհիվ», – նշել է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Գլխավոր տնօրենի - Տնօրինության նախագահի տեղակալ Եվգենի Մոտովիլովը։
Բանկը միաժամանակ նվազեցրել է անհատ ձեռնարկատերերի համար հեռահար բանկային սպասարկման համակարգը միացնելու միջնորդավճարը․ ամսական միջնորդավճարը կազմում է 2 հազար, իսկ տարեկանը՝ 20 հազար ՀՀ դրամ։
Հատուկ առաջարկի մանրամասն պայմաններին կարելի է ծանոթանալ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի պաշտոնական կայքում կամ զանգահարելով Կոնտակտային կենտրոն՝ 8787 հեռախոսահամարով։

ВТБ (Армения) предлагает пакетное предложение для индивидуальных предпринимателей
ВТБ (Армения) запустил пакетное предложение для индивидуальных предпринимателей, включающее расчетный счет, бизнес-карту и систему дистанционного банковского обслуживания. Решение направлено на упрощение банковского обслуживания, снижение затрат на ключевые услуги и повышение удобства управления финансами для малого бизнеса.
В рамках специального предложения клиент получает возможность открыть один расчетный счет в драмах РА, оформить одну бизнес-карту MIR привязанную к счету, а также подключить систему дистанционного банковского обслуживания «Банк клиент». Это позволяет эффективно управлять средствами, проводить операции онлайн и контролировать финансовые потоки без необходимости посещения банка. Годовая стоимость пакета составляет 30 тыс. драмов РА. Также предусмотрена возможность ежемесячной оплаты - 3 тыс. драмов РА в месяц.
«Мы стремимся сделать банковские услуги для индивидуальных предпринимателей более удобными и доступными. Пакетное предложение объединяет основные сервисы в одном решении, позволяя клиентам экономить время и оптимизировать расходы, а также сосредоточиться на развитии своего бизнеса за счет более простого и эффективного управления финансами», - прокомментировал заместитель генерального директора - председателя директората ВТБ (Армения) Евгений Мотовилов.
Также банк снизил комиссию за подключение системы дистанционного банковского обслуживания для индивидуальных предпринимателей: ежемесячная комиссия составляет 2 тыс., ежегодная - 20 тыс. драмов РА.
Подробные условия специального предложения можно узнать на официальном сайте ВТБ (Армения) или позвонив в Контактный центр по номеру 8787.