ARARAT հայկական կոնյակը Երևանի գինու օրերին
ARARAT հայկական կոնյակը դարձյալ միանում է «Երևանի գինու օրեր» փառատոնին, որն այս տարի նշում է իր 10-ամյակը։
Այսպես՝ հունիսի 5-ին, 6-ին և 7-ին ARARAT-ը կհյուրընկալի այցելուներին իր գունագեղ և տարբեր փորձառություններ առաջարկող տաղավարում, որի վայրն անփոփոխ է՝ Վ․ Բրյուսովի անվան պետական համալսարանի դիմաց։
Հետևելով այցելուների ջերմ արձագանքներին, այս տարի ևս ARARAT-ը փառատոնի այցելուներին կներկայացնի ARARAT Flavors շարքը և դրա հիման վրա ստեղծված կոկտեյլները՝ ցույց տալով հայկական կոնյակի մատուցման այն ձևերը, որոնք հատկապես արդիական են ամառային եղանակին։ Ավելին, այս տարի այցելուներին սպասվում է վարպետաց դաս փորձառու բարմենների կողմից, ինչպես նաև սեփական կոկտեյլ պատրաստելու հնարավորություն։

Армянский коньяк ARARAT на фестивале «Винные дни Еревана»
Армянский коньяк ARARAT вновь присоединяется к фестивалю «Винные дни Еревана», который в этом году отмечает свой 10-летний юбилей.
5, 6 и 7 июня ARARAT будет приветствовать гостей в своем ярком павильоне, предлагающем незабываемый эмоциональный опыт. Место проведения остается неизменным. Встречаемся напротив Государственного университета имени В. Брюсова.
Следуя теплым отзывам посетителей, в этом году ARARAT вновь представит гостям фестиваля линейку ARARAT Flavors и коктейли, созданные на ее основе, демонстрируя современные способы подачи армянского коньяка, особенно актуальные в летний сезон.
Посетителей также ждут мастер-классы от опытных барменов, а также возможность самостоятельно приготовить собственный коктейль.