Միայն ձեր մասնակցությամբ մենք կարող ենք կանխել բոլոր ընտրախախտումները. Կարապետյաններ
«Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության քաղխորհրդի անդամ Նարեկ Կարապետյանը և «Ուժեղ Հայաստան» դաշինքի վարչապետի թեկնածու Սամվել Կարապետյանը տեսաուղերձով քաղաքացիներին կոչ են արել մասնակցել ընտրությանը։
Նարեկ Կարապետյանը նշել է. «Սիրելի հայրենակիցներ, մնացել է ընդամենը երեք ժամ, մինչև ժամը 8-ը։ Երեք ժամվա ընթացքում մենք իրավունք ունենք մասնակցելու ընտրության, ով չի գնացել՝ գնա ընտրության»։
Նրա խոսքով՝ քաղաքացիների ակտիվ մասնակցությունը կարևոր է ընտրական գործընթացի համար։
Իր հերթին Սամվել Կարապետյանն ասել է. «Միայն ձեր մասնակցությամբ մենք կարող ենք կանխել բոլոր ընտրախախտումները, որ այսօր ամբողջ օրվա ընթացքում մենք տեսնում ենք շատ ընտրատեղամասերում։ Դրա համար գնացեք ընտրության»։

Карапетяны: Только при вашем участии мы можем предотвратить все избирательные правонарушения
Член политсовета партии «Сильная Армения» Нарек Карапетян и кандидат в премьер-министры от блока «Сильная Армения» Самвел Карапетян в видеообращении призвали граждан принять участие в выборах.
Нарек Карапетян отметил:
«Дорогие соотечественники, осталось всего три часа – до 20:00. В течение этих трех часов мы имеем право участвовать в выборах. Кто еще не проголосовал – идите на выборы».
По его словам, высокая гражданская активность имеет важное значение для избирательного процесса.
В свою очередь, Самвел Карапетян заявил:
«Только при вашем участии мы можем предотвратить все нарушения, которые наблюдаются в течение дня на многих избирательных участках. Поэтому идите на выборы».