Երևանյան խցանումների պատճառով հարսը եկեղեցի հասավ ոչ թե հարսանեկան մեքենայով, այլ ոստիկանական
Սոցցանցերում տարածվում է իր հարսանիքից ուշացող հարսի տեսանյութը, ով պատմել է, թե ինչպես է հարսանիքի օրը գեղեցկության սրահից եկեղեցի շտապելիս հայտնվել խցանման մեջ։
Նրա խոսքով՝ ինքն արդեն մտածել է, որ կարող է ուշանալ, մինչդեռ ընկերուհին փորձել է որևէ կերպ լուծել իրավիճակը։
«Ընկերուհիս զանգեց ու ասաց՝ «Կանգնի՛ր, մեքենա է գալիս հետևիցդ»։ Կանգնեցի, ոչինչ չէի հասկանում։ Հետո պարեկային մեքենան կանգնեց մեր կողքը, ընկերուհիս եկավ, ձեռքիցս բռնեց ու տարավ դեպի պարեկային մեքենան»,- գրել է նա։
Հարսի խոսքով՝ մեքենայում պարեկը նախ հարցրել է՝ «Հարսնաքո՞ւյրն եք», ինչին նա պատասխանել է. «Չէ, հարսն եմ»։ Դրանից հետո, ինչպես պատմում է կինը, պարեկը զարմանքով արձագանքել է, և նրան ուղեկցել են մինչև եկեղեցի։
«Հյուրերը երևի մինչև հիմա չէին պատկերացնում, որ հարսը կարող է ոչ թե սպիտակ հարսանեկան մեքենայից, այլ պարեկային մեքենայից իջնի։ Ես մինչև մահ չեմ մոռանա քավորիս հայացքը։ Իսկ ամենախնդալու պահն այն էր, որ փեսան էլ դեռ չէր հասել. իմանայի՝ իրեն էլ հետս կվերցնեի»,- հումորով նշել է նա։

Ереванские пробки внесли коррективы в свадьбу: невеста добралась до церкви на патрульной машине
В соцсетях распространяется видео с невестой, которая рассказала, как в день свадьбы, спеша из салона красоты в церковь, попала в пробку.
По словам девушки, она уже начала переживать, что может опоздать, а ее подруга пыталась любым способом решить проблему.
«Подруга позвонила и сказала: “Остановись, за тобой едет машина”. Я остановилась, ничего не понимала. Потом рядом с нами остановилась патрульная машина. Подруга подошла, взяла меня за руку и отвела к патрульной машине», – написала невеста.
Так, ее доставили на патрульной машине в церковь.
«Гости, наверное, не представляли, что невеста может выйти не из белой свадебной машины, а из патрульной. Я до конца жизни не забуду взгляд моего крестного отца. А самое смешное было то, что жених тоже еще не доехал. Если бы знала, взяла бы и его с собой», – отметила она.