09:24 01/04/2023«Ժողովուրդ». , Օնիկ Գասպարյանի պատասխանները ՔՊ-ականների դուրն եկե՞լ է. Որոշել են նորից նրան կանչել քննիչ հանձնաժողով«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթի տեղեկություններով՝ 44-օրյա պատերազմի հանգամանքները քննող խորհրդարանական իշխանական հանձնաժողովն ապրիլին հերթական նիստն է անելու: «Ժողովուրդ» օրաթերթը...
09:22 01/04/2023«Հրապարակ». ՔՊ-ում մարտական են տրամադրված«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Խորհրդարանում տեղի ունեցած երեկվա միջադեպի վերաբերյալ ՔՊ-ում մարտական են տրամադրված, երեկ ընդդիմադիրներին փոխանցել են, որ Վլադիմիր Վարդանյանին հարվածած Մհեր Սահակյանն...
09:20 01/04/2023«Փաստ». Թոռնիկ Ալիյանը անհանգստություններ ունի, որ շուտով փոխվելու է իր կարգավիճակը«Փաստ» թերթը գրում է. ««Համախմբում» շարժման անդամ, հասարակական-քաղաքական գործիչ Ավետիք Չալաբյանի գործով դատական նիստում երեկ պետք է հրապարակվեր առանցքային վկա Թոռնիկ Ալիյանի նախաքննական ցուցմունքը:...
09:18 01/04/2023«Ժողովուրդ». ՔՊ-ում որոշել են՝ ցուցմունքներ կտրվեն, և գլխավոր դատախազը կգա ընդդիմադիր պատգամավորի հետևից«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Ազգային ժողովի պետաիրավական հանձնաժողովի երեկվա նիստի ժամանակ միջադեպ է տեղի ունեցել հանձնաժողովի նախագահ, իշխող «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր Վլադիմիր...
09:16 01/04/2023«Հրապարակ». Տեղ համայնքի ողջ սահմանային հատվածում ռուսական խաղաղապահների մասնակցությամբ եռակողմ բանակցություններ են ընթացել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Սյունիքի մեր աղբյուրներից տեղեկացանք, որ երեկ Տեղ համայնքի ողջ սահմանային հատվածում ռուսական խաղաղապահ զորակազմի ներկայացուցիչների մասնակցությամբ բանակցություններ են...
09:24 31/03/2023«Ժողովուրդ». Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալը անվստահելի հարթակից տվյալներ է հրապարակել«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Հայաստանի վարչապետի աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալ Տարոն Չախոյանը երկուշաբթի երեկոյան հրապարակել էր «հետազոտական Numbeo պորտալի կողմից հրապարակած» տվյալները՝ աշխարհի...
09:21 31/03/2023«Հրապարակ». ՀՀ և Ադրբեջանի իշխանությունները պայմանավորվածություն են ունեցել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Սյունիքում նախօրեին ադրբեջանական զինուժը մի քանի կիլոմետր առաջ է եկել՝ դիրքավորվելով Տեղ համայնքի ստորին հատվածում՝ զբաղեցնելով բարենպաստ դիրքեր։ Բանն այն է, որ ՀՀ և...
09:18 31/03/2023«Ժողովուրդ». Խորհրդարանում հաջորդ նստաշրջանին դատավորներ կընտրվեն. ովքեր են թեկնածուները«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «ՀՀ Ազգային ժողովում ներկայացվել են նոր նախագծեր, և հաջորդ նստաշրջանին, հնարավոր է, քննարկվեն դրանք. այդ նստաշրջանում նաև ընտրություններ են սպասվում: Խորհրդարանում...
09:15 31/03/2023«Հրապարակ». Որքան բլոկադան երկարում է, այնքան մեծանում է ռուս խաղաղապահների ախորժակը«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Որքան բլոկադան երկարում է, այնքան մեծանում է ռուս խաղաղապահների ախորժակը՝ շրջափակման ենթարկված արցախցիների հաշվին գումար աշխատելու հարցում։ Արցախի մեր աղբյուրներից...
09:11 31/03/2023«Ժողովուրդ». Ինչու է նախկին քաղաքապետ Հրաչյա Սարգսյանը գնացել ՀՀ հակակոռուպցիոն կոմիտե«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթի բացառիկ տեղեկությունների համաձայն՝ Երևանի նախկին քաղաքապետ Հրաչյա Սարգսյանը գնացել է ՀՀ հակակոռուպցիոն կոմիտե: «Ժողովուրդ» օրաթերթն իր աղբյուրներից...
09:08 31/03/2023«Հրապարակ». Իշխանությունում քաղաքական անպատկառությունը սահմաններ չի ճանաչում«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Իշխանությունում քաղաքական անպատկառությունը սահմաններ չի ճանաչում, ոմանք տենչում են Հայաստանում կալանավորել Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինին և այդ մասին բարձրաձայն...
09:05 31/03/2023«Ժողովուրդ». Ալեն Սիմոնյանը կրկին կվիրահատվի«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթի տեղեկություններով՝ ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Ալեն Սիմոնյանի առողջական վիճակը Գերմանիայում վատացել է: Ինչպես օրեր առաջ հայտնել էինք, Ալեն Սիմոնյանը...
09:00 31/03/2023«Հրապարակ». Հանրայինի լրագրողին զրկել են իր ստեղծած հեղինակային հաղորդումը վարելու հնարավորությունից՝ «սխալ հյուրեր» հրավիրելու համար«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Հանրային հեռուստաընկերության մեկնաբան Պետրոս Ղազարյանը նախօրեին ՄԻՊ թեկնածու Էդգար Ղազարյանի հետ հարցազրույցում ասում էր, թե իբր «վարչապետն առաջին ալիքից ոչ մեկին...
09:38 30/03/2023«Ժողովուրդ». Փաշինյանի պնդումը մոլորեցնող է«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Հայաստանի տարբեր ղեկավարների օրոք սպառազինության ձեռք բերման հարցը շարունակում է շահարկման թեմա հանդիսանալ: Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը մարտի 14-ին՝ լրագրողների հետ հանդիպման...
09:35 30/03/2023«Փաստ».Ամենայն լրջությամբ, պարոնա՛յք, իրոք Հայաստան «ռևիզոր» է գալու«Փաստ» թերթը գրում է. «Չէ՛, հումոր չկա, ամենայն լրջությամբ, պարոնա՛յք, իրոք Հայաստան «ռևիզոր» է գալու: Այն էլ՝ ոչ թե ինչ-որ մի կորած-մոլորած, այլ եվրո՛-ռևիզոր: Նա առայժմ Միջին Ասիայի երկրներում է...
09:31 30/03/2023«Ժողովուրդ». ԲԴԽ նախկին նախագահների ձայնագրության գործը ՔԿ-ի և Գլխավոր դատախազության բախումների պատճառն է«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթի բացառիկ տեղեկությունների համաձայն՝ Հակակոռուպցիոն կոմիտեն եւս կարճեց ԲԴԽ նախկին նախագահներ Ռուբեն Վարդազարյանի եւ Գագիկ Ջհանգիրյանի աղմկահարույց...
09:28 30/03/2023«Հրապարակ». Կադաստրի պետական կոմիտեն որոշել է «Հրազդան» մարզադաշտին կից պահուստային դաշտը «խլել» Աշոտ Աղաբաբյանից«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Կադաստրի պետական կոմիտեն որոշել է «Հրազդան» մարզադաշտին կից պահուստային դաշտը «խլել» գործարար, նախկին ՀՀԿ-ական պատգամավոր Աշոտ Աղաբաբյանից՝ Բուռնաշից, ով տարիներ շարունակ...
09:25 30/03/2023«Փաստ». Ինչ են ուզում հասկացնել ռուսական կողմին Արարատ Միրզոյանի միջոցով«Փաստ» թերթը գրում է. «ԱԺ-կառավարություն վերջին հարցուպատասխանի ժամանակ ՀՀ արտգործնախարար Արարատ Միրզոյանը, պատգամավորներից մեկի հարցին ի պատասխան, հայտարարեց, որ առաջիկայում Մոսկվայում տեղի կունենա...
09:22 30/03/2023«Հրապարակ». «Ինչի՞ համար զոհվեցին մեր տղերքը...»«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Երեկ Ազատ գյուղում հրդեհի զոհ դարձած զինծառայողների ծնողներն ու ներկայացուցիչն ասուլիս տվեցին և դառը խոսքեր ասացին իշխանությունների հասցեին: «Էսքան ժամանակ է անցել, բայց...
09:19 30/03/2023«Ժողովուրդ». Արցախում որոշ ապրանքների մասով ստվերային մատակարարման աղմկահարույց բացահայտումներ են եղել«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Արցախում, չնայած դեկտեմբերի 12-ից սկսված շրջափակման հետեւանքով առաջացած լրջագույն մարտահրավերներին, նաեւ բնակիչներն են կանգնում սոցիալական խնդիրների առջեւ: Մասնավորապես,...

11:05 14/01/2016«Грапарак»: Премьер провел рабочий ужин с 60 предпринимателямиГазета «Грапарак» пишет, что вчера премьер-министр Армении Овик Абраамян провел рабочий ужин с 60 предпринимателями в «Ани плаза».
11:03 14/01/2016«Айкакан жаманак»: От вируса H1N1 скончались уже 11 человекГазета «Айкакан жаманак» пишет, что вчера в Армении скончались три человека, зараженные вирусом H1N1.
11:00 14/01/2016«Айкакан жаманак»: Первый президент Армении вчера отбыл в США с целью леченияПо сведениям газеты «Айкакан жаманак», первый президент Армении Левон Тер-Петросян вчера отбыл в США с целью лечения.
10:38 13/01/2016«Иравунк»: Ваан Ширханян допрошен в качестве свидетеля и обвиняемогоГазета «Иравунк» пишет, что бывший замминистра обороны Армении Ваан Ширханян допрошен по делу вооруженной банды в качестве свидетеля, а затем – обвиняемого.
10:31 13/01/2016«Грапарак»: Разговоры о кадровых изменениях держат в трепете членов правительстваГазета «Грапарак» пишет, что разговоры о кадровых изменениях держат в трепете членов правительства Армении.
11:54 12/01/2016«Чоррорд ишханутюн»: Отношения между Арменом Ерицяном и губернаторами обострилисьГазета «Чоррорд ишханутюн» пишет со ссылкой на свои источники, что в последнее время накалились отношения между министром территориального управления и по чрезвычайным ситуациям (МТУЧС) Арменом...
11:47 12/01/2016«Грапарак»: Михаилу Багдасарову предложили пост вице-президента «Georgian Airlines»Грузинская компания «Georgian Airlines» предложила владельцу авиакомпании «Армавиа» Михаилу Багдасарову пост вице-президента, пишет газета «Грапарак».
11:46 12/01/2016«Айкакан жаманак»: Частные трансферты продолжают сокращаться невероятными темпамиПоступающие в Армению из-за рубежа некоммерческие денежные переводы – частные трансферты – продолжают сокращаться чудовищными темпами.
11:01 29/12/2015«Чорорд ишханутюн»: Правительство примет решение о новогодних праздничных каникулахГазета «Чорорд ишханутюн» пишет, что сегодня правительство Армении на внеочередном заседании примет решение о новогодних праздничных каникулах.
10:58 29/12/2015«Айкакан жаманак»: Паруйр Айрикян сделает шокирующие разоблаченияРуководитель «Объединения «Национальное самоопределение»» Паруйр Айрикян заявил корреспонденту газеты «Айкакан жаманак», что завтра на площади Свободы он сделает шокирующие разоблачения относительно...
10:23 25/12/2015«Жоховурд»: В Армении заключенные заказали по почте из Франции наркотикиГазета «Жоховурд» пишет, что на днях группе заключенных в УИУ «Кош» и «Артик» удалось заказать по почте из Франции наркотики и психотропные препараты.
10:21 25/12/2015«Жаманак»: Партия «Дашнакцутюн» желает получить три губернаторских постаПартия «Дашнакцутюн» вместо министерских портфелей желает получить три губернаторских поста. В рамках предстоящих в 2017 году парламентских выборов у партии нет ни соответствующего рейтинга, ни...
09:55 25/12/2015«Айкакан жаманак»: Председателем ЦБ Армении может быть назначен Вахтанг АбраамянГазета «Айкакан жаманак» пишет, что подписанным вчера президентом Армении Сержем Саргсяном указом, Вахтанг Абраамян назначен заместителем председателя Центрального банка Армении.
10:14 24/12/2015«Жоховурд»: В НКР также состоится референдум по конституционным реформамГазета «Жоховурд» пишет, что в Нагорно-Карабахской Республике также состоится референдум по конституционным реформам.
10:07 24/12/2015«Грапарак»: В компьютере главаря банды Артура Варданяна найдено видеообращениеГазета «Грапарак» пишет, что в компьютере главаря нейтрализованной преступной группировки Артура Варданяна следователи нашли запись его видеообращения, которое должны были распространить после...
10:00 24/12/2015«Жаманак»: Минфин подал в суд на депутата АгабабянаНалоговая служба министерства финансов Армении подала в суд на депутата парламента Ашота Агабабяна за умышленное банкротство стадиона «Раздан».
09:26 24/12/2015«Айкакан жаманак»: 38 пожизненно заключенных прекратили голодовкуОбъявившие голодовку 38 пожизненно заключенных прекратили вчера акцию протеста, сообщил газете «Айкакан жаманак» пресс-секретарь уголовно-исправительного управления министерства юстиции Армении Гор...
09:15 24/12/2015«Голос Армении»: Евросуд создает прецедент?Газета «Голос Армении» в номере от 24 декабря пишет: «22 декабря появилось долгожданное сообщение о том, что Европейский суд по правам человека принял к рассмотрению дело о гибели в азербайджанском...
11:12 23/12/2015«Айкакан жаманак»: Пожизненно заключенные сегодня намерены прекратить голодовкуГазета «Айкакан жаманак» пишет, что объявившие голодовку пожизненно заключенные сегодня намерены прекратить акцию.
10:46 23/12/2015«Грапарак»: Ваан Ширханян давал советы преступной бандеГазета «Грапарак» со ссылкой на источник пишет, что бывший заместитель министра обороны Армении Ваан Ширханян не является одним из организаторов нейтрализованного ранее Службой нацбезопасности...