Կարապետյան Նարեկը չունենալ այլ քաղաքացիություն, Նարեկ լինել միայն Հայաստանի քաղաքացի. Նարեկ Կարապետյան
09:58 20/05/2026
«Վերջնականապես ինքնատիրապետումը կորցրած Փաշինյանը, ով փողոցում էն օրը կանանց էր քաշքշում, հասկացել է, որ իրական դեմքը ժողովրդի առաջ բացվել է»,- գրել է «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության խորհրդի անդամ Նարեկ Կարապետյանը՝ արձագանքելով ՔԿ տարածած հաղորդագրությանը։
Նա շարունակել է. «Նրա թիմը, որ մեզանից շուտ գիտեր նրա հոգեկան վիճակի մասին, որպեսզի շեղի իրավիճակը, սկսել է ֆեյք լուր տարածել, որ մենք էլ հերքենք, իրենք էլ երկու օր մարդկանց շեղեն:

Нарек Карапетян: Нарек Карапетян не иметь другого гражданства, Нарек являться только гражданином Армении
11:28 20/05/2026
Окончательно утративший самообладание Пашинян, который на днях набрасывался на женщин, понял, что его истинное лицо раскрылось перед всеми, заявил возглавляющий предвыборный список блока «Сильная Армения» Нарек Карапетян, комментируя сообщение Следственного комитета РА.
«Его команда, которая была осведомлена о его душевном состоянии, с целью отвлечь внимание от сложившейся ситуации, вбросила фейковые сообщения, чтобы мы опровергали, а они два дня отвлекали людей.