Հայաստանն արժանի է անվտանգ և կայուն ապագայի. Գագիկ Ծառուկյան
ԲՀԿ առաջնորդ Գագիլ Ծառուկյանի նախընտրական ջերմ ու անկեղծ հանդիպումները անկախ եղանակային պայմաններից, շարունակվում են։ Այս անգամ Արմավիրի մարզում՝ Էջմիածին և Արմավիր քաղաքներում։
«Թիմակիցների հետ քայլերթով այցելեցինք նաև Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին, որտեղ աղոթք և մոմավառություն կատարեցինք՝ հանուն մեր երկրի խաղաղության, անվտանգության ու բարեկեցության։
Մեր ժողովուրդը հոգնել է անորոշությունից, վախի և ճնշումների մթնոլորտից։ Հայաստանը արժանի է անվտանգ և կայուն ապագայի»,-գրել է Գագիկ Ծառուկյանն իր ֆեյսբուքյան էջում՝ կցելով հանդիպումների մասին պատմող տեսանյութը։

Prosperous Armenia Party leader Gagik Tsarukyan continued his campaign tour through Armenia’s Armavir Province on Monday, meeting supporters in the cities of Etchmiadzin and Armavir despite poor weather conditions.
Joined by members of his team, Tsarukyan also visited the Mother See of Holy Etchmiadzin, where they lit candles and offered prayers for the country’s peace, security and prosperity.
In a statement shared on Facebook, Tsarukyan said Armenians have grown weary of “uncertainty and an atmosphere of fear and pressure,” adding that the country “deserves a safe and stable future.”