Երգչուհի Մադոննան Instagram-ում հայտարարել է, որ քսան տարվա թշնամությունից հետո խաղաղություն է կնքել իր գործընկեր Էլթոն Ջոնի հետ ։
Մադոննան Ջոնի հետ համատեղ լուսանկար է հրապարակել իր անձնական բլոգում։ Նա բացատրել է, որ երգչին հանդիպել է «Saturday Night Live» շոուի ետնաբեմում, և նա իրենից ներողություն է խնդրել վիրավորանքների համար:
«Առաջին բանը, որ նա ասաց. «Ներիր ինձ», և մեր միջև պատը քանդվեց: Ներելը հզոր գործիք է: «Մենք գրկախառնվեցինք մի քանի րոպեով», -կիսվել է Մադոննան:
Մադոննայի խոսքով՝ Ջոնն անգամ իրեն նվիրված երգ է գրել ու համագործակցության հրավիրել։
«Տարիներ շարունակ ես ցավ էի զգում այն բանի համար, որ հրապարակավ վիրավորվել եմ մեկի կողմից, ումով այդքան հիանում էի։ Ես դա չէի հասկանում»,-«Գազետա ռու»-ի փոխանցմամբ, գրելէ երգչուհին։
Մադոննան և Էլթոն Ջոնը 2004 թվականից ի վեր լեզվակռվի մեջ են միմյանց հետ: Հակամարտությունը սկսվեց այն ժամանակ, երբ Էլթոն Ջոնը կոշտ քննադատության ենթարկեց Մադոննայի Die Another Day երգը: Նա կոմպոզիցիան անվանել է «պատմության մեջ ամենավատ Բոնդի թեման»։ Ջոնը նաև պարբերաբար մեղադրում էր իր գործընկերուհուն ֆանագրամայի տակ երգելու մեջ և նրան անվանում էր «տոնավաճառի մերկապարուհի»:

Певица Мадонна сообщила о примирении с Элтоном Джоном после 20 лет вражды
Певица Мадонна сообщила в Instagram, что помирилась с коллегой Элтоном Джоном спустя двадцать лет вражды.
Мадонна опубликовала в личном блоге совместный снимок с Джоном. Она пояснила, что встретилась с артистом за кулисами шоу «Saturday Night Live»— и певец попросил у нее прощения за оскорбления.
«Первое, что он сказал: «Прости меня», и стена между нами пала. Прощение — мощный инструмент. В течение нескольких минут мы обнимались», — поделилась Мадонна.
По словам Мадонны, Джон даже написал посвященную ей песню и пригласил к сотрудничеству.
«Долгие годы я испытывала боль от того, что тот, кем я так восхищалась, публично оскорблял меня. Я этого не понимала. Наконец-то мы зарыли топор войны!» — порадовалась артистка.
Как напоминает gazeta.ru, Мадонна и Элтон Джон обменивались колкостями друг с другом с 2004 года. Конфликт начался с того, что Джон Элтон резко раскритиковал трек Мадонны Die Another Day. Он назвал композицию «худшей темой для Бонда в истории». Исполнитель также регулярно обвинял коллегу в пении под фонограмму и называл ее «ярмарочной стриптизершей».