09:22 05/04/2024«Հրապարակ». Խաչատրյան եղբայրները փողի, պաշտոնի, կարգավիճակի հավերժ փնտրտուքի մեջ են, չեն բավարարվում«Հրապարակ» թերթը գրում է. «ՔՊ-ում խուլ դժգոհություն կա Սահմանադրական դատարանի դատավորի թեկնածուի հարցում: Ինչպես հայտնի է՝ Դատավորների ընդհանուր ժողովը Սասուն Խաչատրյանի եղբորը` ԲԴԽ նախկին անդամ,...
09:18 05/04/2024«Ժողովուրդ». Վարկով ցանված բերքի ապագան հողից դուրս անհայտ է՝ կա՛մ կնեխի, կա՛մ կվաճառվի որպես անասնակեր«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Ժողովուրդ» օրաթերթը տեղեկացավ, որ 2024 թվականի հունվար ամսին ՀՀ կենտրոնական բանկի վերահսկողության տակ գտնվող բանկերի ռեզիդենտներին տրված վարկերի, ավանդների, ֆակտորինգի,...
09:14 05/04/2024«Ժողովուրդ». Ալեն Սիմոնյանի ռեֆերենտը աշխատանքի չի ներկայանում, բայց պարգև ու աշխատավարձ է ստանում«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «ՀՀ ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանն իրեն ռեֆերենտ է նշանակել Էդգար Մուրադյան անուն-ազգանունով մի մարդու, որը աշխատանքի չի ներկայանում, բայց պարգև ու աշխատավարձ ստանում է:...
09:13 05/04/2024«Ժողովուրդ». Երևանի քաղաքապետարանի միջադեպից հինգ ամիս անց հարցաքննվել Երևանի ավագանու կին անդամներից ընդամենը մեկը«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Իրավապահ համակարգը մոռացել է Երևանի քաղաքապետարանի միջադեպի գործը։ Քրեական վարույթից 5 ամիս անց քրեական հետապնդման ենթակա անձ չկա։ Այս մասին «Ժողովուրդ» օրաթերթին...
09:11 05/04/2024«Հրապարակ». Հարազատների համար էլ է անսպասելի եղել, երբ իմացել են, որ Գալստյանը Հայաստան է եկել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Օրերս հայտնի դարձավ, որ Արցախի հայաթափումից հետո Ստեփանակերտում մնացած Սարգիս Գալստյանը կնոջ հետ Հայաստան տեղափոխվելիս ձերբակալվել է, ապա կալանավորվել` լրտեսության...
09:08 05/04/2024«Ժողովուրդ». Փաշինյանի խոստումը կենցաղային տեխնիկա արտադրող գործարանի բացման մասին իրականում տապալվեց«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «2018թ., նախընտրական հանրահավաքի ժամանակ Վանաձորում Նիկոլ Փաշինյանը հայտարարեց, որ «Դեկտեմբերի մեջ նորանկախ Հայաստանի պատմության մեջ կբացվի առաջին գործարանը, որը կենցաղային...
09:26 04/04/2024«Ժողովուրդ». Հարազատ ՔՊ-ն միայնակ թողեց Ավինյանին«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Երեկ երեկոյան Երևանում քաղակտիվիստները տոնեցին իրենց հաղթանակը: Երևանում ծառերի սպանդը կդադարեցվի. համենայնդեպս այդպես խոստացավ քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը: Երբ մի խումբ...
09:22 04/04/2024«Հրապարակ». Հադրութեցի Արմեն Գրիգորյանը հասկացրել է, որ Արցախի թեման փակված է«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Արցախի հարցերի հանձնախմբի համակարգող, նախկին արտգործնախարար Վարդան Օսկանյանը և հանձնախմբի որոշ անդամներ տարեսկզբին հանդիպել են ԱԽՔ Արմեն Գրիգորյանի հետ։ Արցախի հանձնախումբը...
09:16 04/04/2024«Հրապարակ». Կոկորդիլոսագետ Գարիկ Սարգսյանը «բրեժնևյան» ոճով քծնել է «շեֆին»«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Շաբաթ օրը Արտաշատում՝ ներկուսակցական հավաքի ժամանակ, որին մասնակցել է նաև Նիկոլ Փաշինյանը, Վեդի խոշորացված համայնքի ղեկավար, կոկորդիլոսագետ Գարիկ Սարգսյանը «բրեժնևյան» ոճով...
09:12 04/04/2024«Ժողովուրդ». Փաշինյանը «Ակադեմիական քաղաք» նախագիծը դժվար իրագործելի է համարելԽոսակցությունը գնացել է նախագծի չեղարկման ուղղությամբ
09:09 04/04/2024«Հրապարակ». Փաշինյանը շարունակում է ամրացնել իր պաշտպանությունը` մեծ միջոցներ ծախսելովՎարչապետի աշխատակազմը 4 մետաղորսիչ է գնել
09:00 04/04/2024«Ժողովուրդ». Հայաստանում բազմաթիվ մարդիկ ստացել են վարորդական վկայականներ, սակայն մեքենա վարել չգիտեն«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «2023-ի հունվարի 19-ին այցելելով ՀՀ ոստիկանություն, Նիկոլ Փաշինյանը հայտարարեց. «Պետք է բացառենք դեպքերը, որ որևէ մեկը, ով չպետք է ստանա վարորդական վկայական, ինչ-ինչ...
08:21 04/04/2024Արայիկ Հարությունյանը վերջապես կհասնի նպատակին. ո՞վ կնշանակվի ՍԱՏՄ ղեկավար. «Փաստ»«Փաստ» օրաթերթը գրում է. Մեր ունեցած տեղեկություններով, աշխատանքից կազատվի ՀՀ սննդամթերքի անվտանգության տեսչական մարմնի ղեկավար Արմեն Հայրապետյանը: Չնայած դա կձևակերպվի որպես պաշտոնանկություն...
09:12 03/04/2024«Ժողովուրդ». 2024 թվականի ընթացքում Սիսակ Գաբրիելյանի և Աշոտ Սիմոնյանի քրեական գործով որևէ նիստ չի կայանում դատարանում«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Գիտության, կրթության, մշակույթի, սփյուռքի, երիտասարդության և սպորտի հարցերի ԱԺ մշտական հանձնաժողովի նախագահ Սիսակ Գաբրիելյանի և ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Աշոտ...
09:11 03/04/2024«Հրապարակ». ՔՊ-ականները, շունչները պահած, սպասում են Բրյուսելում կայանալիք հանդիպմանը«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Նիկոլ Փաշինյանը ՔՊ-ական պատգամավորների մոտ մեծ սպասումներ է ձևավորել ապրիլի 5-ին Բրյուսելում կայանալիք հանդիպման հետ կապված՝ հույս հայտնելով, որ այն լինելու է Հայաստանի և...
09:07 03/04/2024«Ժողովուրդ». ՔՊ-ական պատգամավոր Էդուարդ Աղաջանյանը Հակակոռուպցիոն կոմիտե է հրավիրվել և հարցաքննվել«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթի տեղեկությունների համաձայն՝ ՀՀ կոռուպցիայի կանխարգելման հանձնաժողովի նախկին նախագահ Հայկուհի Հարությունյանի ճնշման քրեական վարույթով Հակակոռուպցիոն...
09:05 03/04/2024«Հրապարակ». Արամ Սարգսյանի կուսակիցը 2 դպրոց կառուցելու տենդեր է շահել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Արամ Սարգսյանի «Հանրապետություն» կուսակցության անդամ, վայքեցի Կառլեն Մինասյանի «Էկո Բիլդինգ» ՍՊԸ-ն «բինգո» է բռնել՝ 2 դպրոց կառուցելու տենդեր է շահել՝ Վայոց Ձորի Արենի...

12:23 19/11/2016«Грапарак»: Исполнительный секретарь АОД – главный редактор сайта Times.amГазета «Грапарак» пишет, что исполнительный секретарь Армянского общенационального движения (АОД) Карен Карапетян уже примерно 2 месяца редактирует сайт Times.am «Сайт имеет чисто...
11:52 19/11/2016«Жаманак»: Над головой некоторых министров «технократов» сгустились черные тучиГазета «Жаманак» пишет, что над головой некоторых министров «технократов», перешедших из бизнеса в правительство вместе с Кареном Карапетяном, сгустились черные тучи.
11:38 19/11/2016«Аравот»: Это было откровенным предательством – Ованнес МаргарянДепутат от партии «Оринац еркир» Ованнес Маргарян заявил, что намерен выявить Иуд – предателей из Гюмри, пишет газета «Аравот».
11:36 19/11/2016«Паст»: Губернатор Лорийской области мечтает стать министромГазета «Паст» пишет со ссылкой на свои источники, что губернатор Лорийской области Артур Налбандян желает стать министром по чрезвычайным ситуациям и начал с большим рвением «катить бочку» на Армена...
11:31 18/11/2016«Айкакан жаманак»: Двух членов группы «Сасна црер» ждет пожизненное заключениеСогласно сведениям газеты «Айкакан жаманак», члена вооруженной группы «Сасна црер» Смбата Барсегяна ожидает пожизненное заключение.
11:28 18/11/2016«Иратес»: Овик Абраамян снова хочет оказаться в кресле спикераПосле съезда Республиканской партии Армении 26 ноября у многих, наконец, появится четкий ответ на вопрос, «где» видит их политическое будущее лидер партии, президент Серж Саргсян, пишет газета...
10:57 18/11/2016«Жаманак»: Планы Сейрана Оганяна прояснятся в конце следующего месяцаПланы экс-министра обороны Армении Сейрана Оганяна на будущее станут известны не ранее конца следующего месяца, пишет газета «Жаманак».
10:56 18/11/2016«Паст»: Мгер Седракян уходит из политикиГазета «Паст» пишет со ссылкой на свои источники, что депутат Национального Собрания Армении Мгер Седракян (Тохмахи Мгер) решил уйти из политики, и больше не будет содействовать воспроизводству...
10:55 18/11/2016«Жоховурд»: Беспартийные чиновники в новом правительстве вступят в ряды РПАГазета «Жоховурд» пишет со ссылкой на свои источники, что лица, занимающие высокие посты в новом правительстве, в том числе и министры, которые не являются членами Республиканской партии Армении, до...
10:54 18/11/2016«Жаманак»: В РПА Овику Абраамяну дали понять, что против выдвижения его сынаГазета «Жаманак» пишет со ссылкой на свои источники, что экс-премьер Овик Абраамян не участвовал вчера в заседании Исполнительного органа Республиканской партии Армении.
11:28 17/11/2016«Паст»: Овик Абраамян не был приглашен на празднование 20-летия органов местного самоуправленияГазета «Паст» пишет, что содержание и список участников организованного несколько дней назад по случаю 20-летия создания системы местного самоуправления в Армении мероприятия вызывают вопросы.
11:25 17/11/2016«Грапарак»: Экс-президент Армении в очередной раз стал дедушкойГазета «Грапарак» пишет, что второй президент Армении Роберт Кочарян накануне в очередной раз стал дедушкой.
11:23 17/11/2016«Паст»: Арутюн Памбукян начал импортировать в Армению бензинГазета «Паст» пишет, что депутат парламента Армении, бывший банкир, собственник ряда ООО, бизнесмен Арутюн Памбукян решил в один прекрасный день закрыть свои офисы и уехать из Армении.
11:22 17/11/2016«Жоховурд»: В Общественной телекомпании начались кадровые перестановкиГазета «Жоховурд» пишет со ссылкой на свои источники, что в последние дни в Общественной телекомпании Армении царит хаос.
11:21 17/11/2016«Жоховурд»: Виген Саркисян войдет в исполнительный орган РПАМинистр обороны Армении Виген Саркисян не станет рядовым членом Республиканской партии Армении, пишет газета «Жоховурд».
11:19 17/11/2016«Айкакан жаманак»: В Минобороны ожидаются новые увольненияГазета «Айкакан жаманак» пишет, что советник экс-министра обороны Армении Сейрана Оганяна Давид Джамалян освобожден от занимаемой должности, согласно собственному заявлению.
10:47 17/11/2016«Голос Армении»: На торговом фронтеГазета «Голос Армении» в номере от 17 ноября пишет: «В азербайджанских СМИ растиражирована информация о том, что конфеты известной марки Raffaello, производимые компанией Ferrero, импортируются в...
12:17 16/11/2016«Паст»: Бывший министр продает «консервы»Газета «Паст» пишет, что в последнее время экс-министр градостроительства, член партии «Процветающая Армения» Вардан Варданян стал очень пассивным.
12:16 16/11/2016«Айкакан жаманак»: Виген Саркисян станет членом РПАМинистр обороны Армении Виген Саркисян накануне вечером в ходе встречи с журналистами официально заявил о том, что собирается вступить в ряды Республиканской партии Армении на предстоящем съезде,...
12:14 16/11/2016«Грапарак»: Решение о возвращении в политику оставлено за ЦарукяномНесмотря на заявление Вардана Осканяна о том, что они могут объединиться с Гагиком Царукяном, в партии «Единение» тем не менее, с оговоркой относятся как к этой перспективе, так и к возвращению...