09:08 05/04/2024«Ժողովուրդ». Փաշինյանի խոստումը կենցաղային տեխնիկա արտադրող գործարանի բացման մասին իրականում տապալվեց«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «2018թ., նախընտրական հանրահավաքի ժամանակ Վանաձորում Նիկոլ Փաշինյանը հայտարարեց, որ «Դեկտեմբերի մեջ նորանկախ Հայաստանի պատմության մեջ կբացվի առաջին գործարանը, որը կենցաղային...
09:26 04/04/2024«Ժողովուրդ». Հարազատ ՔՊ-ն միայնակ թողեց Ավինյանին«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Երեկ երեկոյան Երևանում քաղակտիվիստները տոնեցին իրենց հաղթանակը: Երևանում ծառերի սպանդը կդադարեցվի. համենայնդեպս այդպես խոստացավ քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը: Երբ մի խումբ...
09:22 04/04/2024«Հրապարակ». Հադրութեցի Արմեն Գրիգորյանը հասկացրել է, որ Արցախի թեման փակված է«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Արցախի հարցերի հանձնախմբի համակարգող, նախկին արտգործնախարար Վարդան Օսկանյանը և հանձնախմբի որոշ անդամներ տարեսկզբին հանդիպել են ԱԽՔ Արմեն Գրիգորյանի հետ։ Արցախի հանձնախումբը...
09:16 04/04/2024«Հրապարակ». Կոկորդիլոսագետ Գարիկ Սարգսյանը «բրեժնևյան» ոճով քծնել է «շեֆին»«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Շաբաթ օրը Արտաշատում՝ ներկուսակցական հավաքի ժամանակ, որին մասնակցել է նաև Նիկոլ Փաշինյանը, Վեդի խոշորացված համայնքի ղեկավար, կոկորդիլոսագետ Գարիկ Սարգսյանը «բրեժնևյան» ոճով...
09:12 04/04/2024«Ժողովուրդ». Փաշինյանը «Ակադեմիական քաղաք» նախագիծը դժվար իրագործելի է համարելԽոսակցությունը գնացել է նախագծի չեղարկման ուղղությամբ
09:09 04/04/2024«Հրապարակ». Փաշինյանը շարունակում է ամրացնել իր պաշտպանությունը` մեծ միջոցներ ծախսելովՎարչապետի աշխատակազմը 4 մետաղորսիչ է գնել
09:00 04/04/2024«Ժողովուրդ». Հայաստանում բազմաթիվ մարդիկ ստացել են վարորդական վկայականներ, սակայն մեքենա վարել չգիտեն«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «2023-ի հունվարի 19-ին այցելելով ՀՀ ոստիկանություն, Նիկոլ Փաշինյանը հայտարարեց. «Պետք է բացառենք դեպքերը, որ որևէ մեկը, ով չպետք է ստանա վարորդական վկայական, ինչ-ինչ...
08:21 04/04/2024Արայիկ Հարությունյանը վերջապես կհասնի նպատակին. ո՞վ կնշանակվի ՍԱՏՄ ղեկավար. «Փաստ»«Փաստ» օրաթերթը գրում է. Մեր ունեցած տեղեկություններով, աշխատանքից կազատվի ՀՀ սննդամթերքի անվտանգության տեսչական մարմնի ղեկավար Արմեն Հայրապետյանը: Չնայած դա կձևակերպվի որպես պաշտոնանկություն...
09:12 03/04/2024«Ժողովուրդ». 2024 թվականի ընթացքում Սիսակ Գաբրիելյանի և Աշոտ Սիմոնյանի քրեական գործով որևէ նիստ չի կայանում դատարանում«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Գիտության, կրթության, մշակույթի, սփյուռքի, երիտասարդության և սպորտի հարցերի ԱԺ մշտական հանձնաժողովի նախագահ Սիսակ Գաբրիելյանի և ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Աշոտ...
09:11 03/04/2024«Հրապարակ». ՔՊ-ականները, շունչները պահած, սպասում են Բրյուսելում կայանալիք հանդիպմանը«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Նիկոլ Փաշինյանը ՔՊ-ական պատգամավորների մոտ մեծ սպասումներ է ձևավորել ապրիլի 5-ին Բրյուսելում կայանալիք հանդիպման հետ կապված՝ հույս հայտնելով, որ այն լինելու է Հայաստանի և...
09:07 03/04/2024«Ժողովուրդ». ՔՊ-ական պատգամավոր Էդուարդ Աղաջանյանը Հակակոռուպցիոն կոմիտե է հրավիրվել և հարցաքննվել«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթի տեղեկությունների համաձայն՝ ՀՀ կոռուպցիայի կանխարգելման հանձնաժողովի նախկին նախագահ Հայկուհի Հարությունյանի ճնշման քրեական վարույթով Հակակոռուպցիոն...
09:05 03/04/2024«Հրապարակ». Արամ Սարգսյանի կուսակիցը 2 դպրոց կառուցելու տենդեր է շահել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Արամ Սարգսյանի «Հանրապետություն» կուսակցության անդամ, վայքեցի Կառլեն Մինասյանի «Էկո Բիլդինգ» ՍՊԸ-ն «բինգո» է բռնել՝ 2 դպրոց կառուցելու տենդեր է շահել՝ Վայոց Ձորի Արենի...
09:04 03/04/2024«Ժողովուրդ». ԵՊՀ Իրավաբանականի Գիտխորհրդի նիստը շատ թեժ է անցնելու«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Այսօր՝ ապրիլի 3-ին, կայանալու են Երևանի պետական համալսարանի իրավագիտության ֆակուլտետի դեկանի ընտրությունները։ «Ժողովուրդ» օրաթերթի տեղեկությունների համաձայն՝ Գիտխորհրդի...
09:03 03/04/2024«Հրապարակ». Հայաստանում ապրելն այսօր արդեն քաղաքականություն է. Գագիկ Ծառուկյան«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Գագիկ Ծառուկյանի հետ հարցազրույցում փորձեցինք պարզել՝ դեռ քաղաքականության մե՞ջ է, թե՞ հեռացել է: Նա պատասխանեց. «Իսկ Հայաստանում այսօր կա՞ քաղաքականություն։ Չորս կողմից...
09:01 03/04/2024«Հրապարակ». Հովիկ Աղազզարյանը գիտի, «թե երբ է ՔՊ-ն մեռել»«Հրապարակ» թերթը գրում է. «ՔՊ-ական պատգամավոր Հովիկ Աղազարյանին հարցրինք, թե երբ և որտեղ է ՔՊ քաղաքական թիմը «մեռել և հարություն առել»` խնդրելով մեկնաբանել Արտաշատում Նիկոլ Փաշինյանի խոսքերը:...
08:59 03/04/2024«Ժողովուրդ». Խաղադրույքների ոլորտում ոչ թե անկում կա, այլ՝ աննախադեպ աճ«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «2018-ի սեպտեմբերի 20-ին Նիկոլ Փաշինյանը Կառավարության նիստում խոստացավ. «Եթե մեր տնտեսությունում շահումով խաղերը սկսել են դեր խաղալ և նկատելի դեր խաղալ մեր տնտեսական աճի,...
09:46 02/04/2024«Հրապարակ». Խորհրդարանական ընդդիմությունը ԱԺ հրատապ նիստ է հրավիրել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Խորհրդարանական ընդդիմությունը՝ «Հայաստան» և «Պատիվ ունեմ» խմբակցությունները, խորհրդարանի հրատապ նիստ են հրավիրել՝ ՀՀ սահմանազատման և սահմանագծման հարցերով։ Համաձայն ԱԺ...

11:47 26/06/2018«Грапарак»: Карен Карапетян может покинуть Республиканскую партиюГазета «Грапарак» пишет, что бывший премьер-министр Карен Карапетян в ближайшее время может покинуть ряды Республиканской партии Армении.
09:55 26/06/2018«Голос Армении»: Сенсации под звон литаврГазета «Голос Армении» в номере от 26 июня пишет: «В последнее время в СМИ, что ни день, появляются сообщения о резонансных правонарушениях в разных сферах жизнедеятельности: экономике, армии, власти.
12:00 23/06/2018«Грапарак»: Причина вступления Айка Марутяна в партию «Гражданский договор» – пост мэра ЕреванаНакануне мы узнали, что актер Айк Марукян («Каргин Айко») стал членом партии «Гражданский договор», пишет газета «Грапарак».
11:59 23/06/2018«Грапарак»: В ближайшее время пенсии и зарплаты не повысятся – министр финансовГазета «Грапарак» пишет, министра финансов Армении Атом Джанджугазян в ответ на вопрос корреспондента издания, в каком состоянии бюджет Армении, заявил:«Скажу, чтобы вы знали, что в лице...
11:58 23/06/2018«Жаманак»: Недра Армении грабят, выявлены фактыГазета «Жаманак» пишет со ссылкой на свои источники в министерстве энергетики и природных ресурсов, что выявлены факты чудовищного грабежа недр Армении.
11:57 23/06/2018«Грапарак»: Какова цена возвращения Мане Тандилян в правительствօГазета «Грапарак» пишет, что как пояснил один из юристов, если бы Мане Тандилян подала в отставку и не ходила бы на работу, то считалось бы, что она действительно подала в отставку и премьер в этом...
12:24 22/06/2018«Жоховурд»: В Эчмиадзине царит беспределГазета «Жоховурд» пишет, что после произошедших в Эчмиадзине последних событий в этом городе царит просто беспредел.
12:23 22/06/2018«Иратес»: Получают ли сегодняшние должностные лица «белые деньги»Газета «Иратес» пишет, что когда после «революции роз» в Грузии Михаил Саакашвили начал тотальные кадровые перестановки, боролся против коррупции, американские организации предоставляли ему не только...
12:23 22/06/2018«Паст»: О чем договорились Пашинян, Марукян и СаркисянГазета «Паст» пишет со ссылкой на свои источники, что на днях состоялся тяжелый разговор между премьер-министром Николом Пашиняном и депутатами парламента от фракции «Елк» – председателем партии...
12:22 22/06/2018«Жаманак»: Есть сведения об обнаружении 200 кг золота в результате спецопераций СНБПоступает разная информация о том, что в результате спецопераций СНБ в квартирах и на территории, принадлежащей бывшим чиновникам, обнаружены золотые слитки, пишет газета «Жаманак».
12:00 21/06/2018«Грапарак»: Назик Амирян после ареста мужа занята Союзом добровольцев «Еркрапа»Газета «Грапарак» пишет, что после свержения диктатуры Манвела Григоряна страсти в Эчмиадзине не утихают.
11:39 21/06/2018«Жоховурд»: Зограб Мнацаканян начал открытый саботаж против правительства Никола ПашинянаГазета «Жоховурд» пишет, что министр иностранных дел Армении Зограб Мнацаканян начал открытый саботаж против правительства Никола Пашиняна.
11:24 21/06/2018«Жоховурд»: Правоохранительная система оказалась в незавидном положенииГазета «Жоховурд» пишет, что после бархатной революции в Армении правоохранительная система оказалась в незавидном положении.
11:23 21/06/2018«Грапарак»: Сотрудники СНБ искали одно, а нашли другоеГазета «Грапарак» пишет со ссылкой на свои источники, что операция Службы национальной безопасности Армении, которая была осуществлена в «пансионате» Манвела Григоряна, должна была обнаружить оружие...
11:34 20/06/2018«Грапарак»: Каким телекомпаниям было адресовано заявление ПашинянаГазета «Грапарак» пишет, что запись Никола Пашиняна на странице в Facebook накануне, в которой он обвинил некоторые СМИ в «антигосударственной» деятельности, стала предметом бурных обсуждений.
11:33 20/06/2018«Жаманак»: Супруга Манвела Григоряна в числе претендентов на пост председателя Союза добровольцев «Еркрапа»Газета «Жаманак» пишет со ссылкой на свои источники, что супруга Манвела Григоряна – Назик Амирян – после задержания мужа позвонила руководителям территориальных структур Союза добровольцев «Еркрапа»...
11:10 19/06/2018«Голос Армении»: Генеральская раздачаБаку продолжает подготовку к новой агрессии. Военные свидетельствуют о перемещениях военной техники и подразделений азербайджанской армии к границам Арцаха.
12:02 16/06/2018«Жоховурд»: Президент пытается вступить в сферу, которая вне его полномочийГазета «Жоховурд» пишет, что президент Армении Армен Саркисян пытается войти в сферу, которая не входит в его полномочия.
11:39 16/06/2018«Жаманак»: Премьер игнорировал посла Армении в РФ Вардана ТогоянаГазета «Жаманак» пишет, что появились новые подробности о визите Никола Пашиняна в Москву 13-14 июня.
11:19 16/06/2018«Грапарак»: Иранский газ дороже или российскийГазета «Грапарак» пишет, что на следующий день после встречи Лавров – Мнацаканян Никол Пашинян заявил на заседании правительства, что если российский газ подорожает, Армения будет закупать газ у...