08:44 22/09/2023«Հրապարակ». Մարդիկ փորձում էին Արցախին ինչ-որ բանով օգնել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Մեկն ամեն ինչ անում է իշխանությունը պահելու համար, մյուսները` համոզված, որ նրա մնալու դեպքում մենք նորանոր կորուստներ ենք ունենալու, փորձում են նրան իշխանությունից...
08:41 22/09/2023«Ժողովուրդ». ՔՊ-ականներն ընդհատակ են անցել«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Արցախի հարցով բանակցություններն ամբողջովին տապալելուց եւ Արցախը վերջնական հանձնելուց հետո ՔՊ-ականներն ընդհատակ են անցել: Չկան ո’չ ԱԺ-ում, ո’չ իրենց նախընտրական շտաբներում,...
08:38 22/09/2023«Հրապարակ». ՔՊ-ում հատուկ սադրիչներ են պատրաստել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Իշխանության մեր աղբյուրներից տեղեկացանք, որ ՔՊ-ում հատուկ սադրիչներ են պատրաստել, որոնց գործուղում են Հանրապետության հրապարակ՝ հանուն Արցախի բողոքի ակցիաների ժամանակ...
08:35 22/09/2023«Ժողովուրդ». Ռուսաստանը, վերցնելով ՀՀ-ից զենքի մատկարարման համար գումարը, չի մատակարարել համապատասխան զենք-զինամթերքը«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Մեկ տարուց ավել արդեն մամուլում պետական պաշտոնյաների եւ Ն.Փ-ի միջոցով պտտվում է այն դիզինֆորմացիան, թե, իբր, Ռուսաստանը, վերցնելով ՀՀ-ից զենքի մատկարարման համար գումարը,...
08:32 22/09/2023«Հրապարակ». ՔՊ-ում Հովիկ Աղազարյանին ու Հակոբ Ասլանյանին երեկ մի լավ նախատել են` Եռաբլուր այցի համար«Հրապարակ» թերթը գրում է. «ՔՊ-ում Հովիկ Աղազարյանին ու Հակոբ Ասլանյանին երեկ մի լավ նախատել են` Եռաբլուր այցի համար։ Խմբակցության ղեկավար Հայկ Կոնջորյանը դաստիարակչական աշխատանքներ է տարել նրանց հետ,...
09:10 21/09/2023«Ժողովուրդ». Ադրբեջանի դրոշն այրած Արամ Նիկոլյանի նկատմամբ գործընթաց է սկսվել«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթի տեղեկությունների համաձայն՝ ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության բացման արարողության ժամանակ Ադրբեջանի դրոշն այրած Արամ Նիկոլյանի նկատմամբ գործընթաց է...
09:07 21/09/2023«Հրապարակ». Փաշինյանը թիմին հասկացրել է, որ ոչ մի դեպքում չի հանձնելու իշխանությունը«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Նախօրեի ուշ գիշերին, երբ հազարավոր քաղաքացիներ Արցախի փրկության համար բողոքի ակցիա էին իրականացնում Հանրապետության հրապարակում՝ պահանջելով Փաշինյանի հրաժարականը, Նիկոլ...
09:04 21/09/2023«Ժողովուրդ». Ով է իրականում ՏԿԵ նախարարի տեղակալ Նարեկ Մանուկյանը«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «ՀՀ տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարի տեղակալ Նարեկ Մանուկյանը, որը պատասխանատու է սուբվենցիոն ծրագրերի իրականացման համար, փաստորեն, նախարարության ոչ...
09:01 21/09/2023«Հրապարակ». Փաշինյանի իշխանությունը շարունակում է մարտեր մղել՝ յուրաքանչյուր քվեաթերթիկի համար«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Մինչ Արցախը պայքարում է լինել-չլինելու համար, Նիկոլ Փաշինյանի իշխանությունը շարունակում է մարտեր մղել՝ յուրաքանչյուր քվեաթերթիկի համար, որ Երևանում իշխանություն զավթի։...
08:58 21/09/2023«Ժողովուրդ». Ինչ հերթական զգուշացնող SMS են ստացել ՔՊ-ականները«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթը տեղեկացավ, որ իշխող ՔՊ-ականները սեպտեմբերի 19-ին ստացել են հերթական զգուշացնող SMS-ը, որ պետք է զգույշ լինել, ոչինչ չխոսել, փողոց միայնակ դուրս չգալ և...
08:55 21/09/2023«Հրապարակ». Փաշինյանը չի տառապում արցախցիներին Հայաստան տեղափոխելու մեծ ցանկությամբ«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Չնայած երեկ Արցախի իշխանությունները հարկադրված էին ծանր զիջումների գնալ, որպեսզի կրակը դադարի և կյանքեր փրկվեն, սակայն, ինչպես արցախցի մեր հայրենակիցներից մեկն ասաց՝ դրանով...
08:52 21/09/2023«Ժողովուրդ». Քաղաքապետ Դիանա Գասպարյանը ամուսնանալուց հետո սկսել է աշխատանքի չգնալ. Ո՞վ է ղեկավարում քաղաքը«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթի տեղեկություններով՝ Էջմիածին քաղաքում իսկական քաոս ու բարձիթողի վիճակ է տիրում: Կին քաղաքապետ Դիանա Գասպարյանը ամուսնանալուց հետո սկսել է աշխատանքի...
09:21 20/09/2023«Ժողովուրդ». ՔԿ պետի պաշտոնի համար կռիվ է գնում. Ով կհաղթի այս պայքարում«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Քրեակատարողական ծառայության պետի պաշտոնի համար կռիվ է գնում, սակայն քաղաքական իշխանությունները դեռ վերջնական որոշում չունեն։ Հիմա էլ հասել են «նախկինների» կադրերին....
09:19 20/09/2023«Հրապարակ». Հրապարակում մոտ 10 հազար մարդ էր հավաքվել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Հանրապետության հրապարակում երեկ երեկոյան մարդկանց մեծ բազմություն էր հավաքվել: Տարբեր քաղաքական ուժերի ներկայացուցիչները պահանջում էին ՀՀ վարչապետից՝ քայլեր կիրառել Արցախի...
09:17 20/09/2023«Ժողովուրդ». «Հռոմի ստատուտի վավերացման նպատակահարմարության մասին տեղեկանքը նախագծին կից ներկայացված չէ«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Հռոմի ստատուտը, որը ՀՀ կառավարությունն ուղարկել է Ազգային ժողով՝ վավերացման, վարչություններում փորձաքննության է ենթարկվել։ Նախ նշենք, որ խորհրդարանում այս նախագծի հիմնական...
09:15 20/09/2023«Հրապարակ». Ինչի վրա էր կենտրոնացել Հայաստանում իշխանական ողջ ռեսուրսը«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Մինչ Արցախում կրակում էին, և իրավիճակը լուրջ էր, Հայաստանում իշխանական ողջ ռեսուրսը կենտրոնացել էր ոչ թե Արցախին օգտակար լինելու, այլ Հայաստանի ներքաղաքական պրոցեսները...
09:13 20/09/2023«Ժողովուրդ». Ինչ ունեցվածք ունի Սիմիդյանի տեղակալ Գայանե Գաբրիելյանը, ով կապ չունի շրջակա միջավայրի հետ«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթը նախօրեին գրել էր, թե ինչով է զբաղված շրջակա միջավայրի նախարար Հակոբ Սիմիդյանը։ Եզրակացրինք, որ ստորագրվել է մի հուշագիր, որը, ըստ երևույթին,...
09:11 20/09/2023«Հրապարակ». Իշխանությունը կորցնելու հեռանկարից ՔՊ-ում «մեռած էին, թաղած չէին»«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Երեկ ՔՊ-ում «մեռած էին, թաղած չէին», բայց ոչ թե Արցախի դեմ սկսված պատերազմի փաստից, այլ՝ իշխանությունը կորցնելու հեռանկարից։ Կեսօրից հետո ՔՊ-ական պատգամավորները խմբերով,...
09:09 20/09/2023«Ժողովուրդ». ՔՊ-ում իսկական «ցեխշպրտոցի» է սկսվել«Ժողովուրդ» թերթը գրում է. «Երևանի ավագանու ընտրություններում ձախողելուց հետո իշխող «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցությունում իսկական «ցեխշպրտոցի» է սկսվել: Իշխանականներն այս օրերին մեղավորներ ու...
09:07 20/09/2023«Հրապարակ». ՔՊ յուրային պաշտոնյաները չեն մասնակցել քվեարկությանը, Փաշինյանը խոստացել է պարզել և պատժել«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Ընտրությունների հաջորդ օրը ՔՊ վարչության նիստն անցել է ծանր մթնոլորտում։ Տարբեր սցենարներ են քննարկել՝ ինչպես փրկել իրավիճակը: Ինչպես արեցին Գյումրիում, Վանաձորում և...

11:10 23/07/2015«Жаманак»: Власти приняли окончательное решение по кандидатуре нового министра юстицииПо сведениям газеты «Жаманак», власти приняли окончательное решение по кандидатуре нового министра юстиции, и выбор пал на депутата, председателя постоянной парламентской комиссии по вопросам...
11:07 22/07/2015«Жоховурд»: Сегодня состоится церемония открытия церкви Сурб АменапркичГазета «Жоховурд» пишет, что сегодня в 17:00 в Нор Ачине состоится церемония открытия построенной на средства бывшего лидера «Процветающей Армении» Гагика Царукяна церкви Сурб Аменапркич.
10:32 22/07/2015«Айкакан жаманак»: Премьер желает назначить на пост главы Минюста Арпине ОваннисянГазета «Айкакан жаманак» пишет, что премьер-министр Армении Овик Абраамян рассматривает в качестве кандидата на пост министра юстиции депутата парламента Арпине Ованнисян, которая до этого работала в...
10:26 22/07/2015«Жоховурд»: Начальник ГУГА стабильно богатеетГазета «Жоховурд» пишет, что с одной стороны сфера гражданской авиации Армении приходит в упадок, с другой стороны - начальник Главного управления гражданской авиации Артем Мовсесян стабильно...
10:45 21/07/2015«Жоховурд»: «Процветающая Армения» проводит «инвентаризацию» своих членовГазета «Жоховурд» пишет, что глава партии «Процветающая Армения» Наира Зограбян и Абраам Манукян в эти дни заняты «инвентаризацией» членов партии.
10:41 21/07/2015«Жоховурд»: Птицеводческие фермы не выдерживают конкуренцииГазета «Жоховурд» пишет, что птицеводческие фермы оказались в затруднительном положении, поскольку, по утверждению представителей компаний, в последние месяцы в Армению импортируются большие объемы...
10:38 21/07/2015«Айкакан жаманак»: Посол Армении в Украине назвал уличными разговорами слухи о своем отзывеПосол Армении в Украине Андраник Манукян назвал уличными разговорами слухи о своем отзыве и назначении на эту должность экс-министра юстиции Ованнеса Манукяна.
10:36 21/07/2015«Айкакан жаманак»: Правительство заплатит ЭСА от продажи Воротанского ГЭСГазета «Айкакан жаманак» пишет, что правительство решило компенсировать «финансовую трещину», образовавшуюся в результате задержки повышения цен на электроэнергию, средствами, которые будут получены...
10:34 21/07/2015«Иравунк»: Фейковые турецкие аккаунты пытаются дискредитировать СтерлиговаГазета «Иравунк» пишет, что в соцсетях появились фейковые аккаунты с армянскими фамилиями, которые заведены турецкими и азербайджанскими пользователями с целью дискредитации поселившегося в Нагорном...
11:46 18/07/2015«Жаманак»: Штаб проведения конституционных преобразований возглавит премьерГазета «Жаманак» со ссылкой на источники пишет, что на заседании Совета Республиканской партии президент Армении Серж Саргсян заявил, что организационными вопросами проведения конституционного...
11:45 18/07/2015«Грапарак»: Дело Пермякова в течение нескольких дней будет передано армянской сторонеГазета «Грапарак» пишет, что дело об убийстве семьи Аветисянов в Гюмри в течение нескольких дней будет передано армянской стороне.
11:39 18/07/2015«Аравот»: Парламентская система правления - более демократичная«В рамках действующей сегодня системы победитель на президентских выборах получает все, а проигравший – ничего, и последующие 4-5 лет остается безработным.
11:28 18/07/2015«Жаманак»: «Процветающая Армения» не имеет пока мнения о проекте конституционных преобразованийПартия «Процветающая Армения» не имеет пока мнения о проекте конституционных преобразований, заявила газете «Жаманак» руководитель партии Наира Зограбян.
11:08 18/07/2015«Голос Армении»: Ночные фантазии невыспавшихся пассажировГазета «Голос Армении» в номере от 18 июля пишет: «О состоянии авиации и рынка авиаперевозок в Армении не говорит сегодня разве что очень ленивый.
10:52 17/07/2015«Айкакан жаманак»: Сотрудникам завода «Ванадзор-Химпром» задолжали 180 млнГазета «Айкакан жаманак» пишет, что проблема накопленных долгов по зарплатам на заводе «Ванадзор-Химпром» все больше обостряется.
10:47 17/07/2015СМИ: На пост главы Минюста рассматриваются кандидатуры Корюна Наапетяна и Миграна ПогосянаГазета «Грапарак» пишет, что на пост министра юстиции Армении рассматривается кандидатура депутата Корюна Наапетяна.
10:43 17/07/2015«Айкакан жаманак»: Новая Конституция предоставляет возможность «безболезненной смены власти»Президент Армении Серж Саргсян на заседании Совета Республиканской партии заявил, что после конституционных реформ не намерен баллотироваться на пост спикера парламента.
10:38 17/07/2015«Жоховурд»: На скромную зарплату Самвел Никоян приобрел дорогостоящий домГазета «Жоховурд» пишет, что согласно декларации за 2014 год финансовые средства члена фракции Республиканской партии, бывшего спикера парламента Армении Самвела Никояна составили 3 млн.
10:37 16/07/2015«Айкакан жаманак»: Артур Осикян опроверг сведения о назначении на пост главы минюстаНачальник уголовно-исполнительного управления министерства юстиции Армении Артур Осикян опроверг сведения о своем назначении на пост министра юстиции.
10:34 16/07/2015«168 часов»: В парламенте Армении есть 14 долларовых миллионеровГазета «168 часов» пишет, что согласно декларации о доходах и имуществе за 2014 год, в Национальном Собрании Армении есть 14 долларовых миллионеров, общий объем денежных средств которых составляет...