19:21 04/07/2020Հայկական ֆուտբոլը քո ու քո նմանների կարիքը շատ ունի.ՂազարյանՀայաստանի ազգային հավաքականի և կիպրական ԱԵԼ-ի կիսապաշպտան Գևորգ Ղազարյանը իր ինստագրամյան էջի stories բաժնում անդրադարձել է Արամ Բարեղամյանի՝ կարիերան ավարտելու և մարզչական գործունեություն ծավալելու...
18:51 04/07/2020«Ուրարտու» ֆուտբոլային ակումբը խզել է աշխատանքային պայմանագրերը 4 ֆուտբոլիստների հետ«Ուրարտու» ֆուտբոլային ակումբը երկկողմ համաձայնությամբ խզել է աշխատանքային պայմանագրերը 4 ֆուտբոլիստների հետ:Այս մասին տեղեկացնում է ակումբի մամուլի ծառայությունը: Պաշտպան Ռուբեն Ռամիրեսը,...
17:19 04/07/2020Արշավինը կարող է խաղալ «Բարսելոնայի» կազմում«EFE»- ի լրագրող Խոսե Իգնասիո Օրտեգա Վասալոն խոսել է «Զենիթի» և «Արսենալի» նախկին խաղացող Անդրեյ Արշավինի կարիերայի մասին: «Արշավինը հիանալի ֆուտբոլիստ է, Մեսովոյից հետո ՝ պատմության երկրորդ...
16:21 04/07/2020«Ուրարտուն» վերադարձել է արձակուրդիցԵռօրյա հանգստից հետո «Ուրարտուն» վերադարձել է արձակուրդից ու սկսել նոր մրցաշրջանի նախապատրաստությունը։ Այս մասին տեղեկանում ենք ակումբի պաշտոնական կայք-էջից: Ալեքսանդր Գրիգորյանի մարզչական շտաբին...
14:18 04/07/2020Բարձրագույն խմբի ձևաչափ և «լեգեոներների» սահմանափակումՀՖՖ նախագահը դիմել է ակումբների նախագահներին
13:39 04/07/2020Արմեն Մելիքբեկյան. Մեր նպատակն է արմատախիլ անել պայմանավորված խաղերը հայկական ֆուտբոլումՀայաստանի Ֆուտբուլի ֆեդերացիայի նախագահ Արմեն Մելիքբեկյանը հանդես է եկել հայտարարությամբ, որում ասված է.
12:49 04/07/2020Լիոնել Մեսսին կարող է շարունակել կարիերան «Մանչեսթեր Սիթիում»Արգենտինացի հարձակվող Լիոնել Մեսսին կարող է կարիերան շարունակել Անգլիայի առաջնությունում, փոխանցում է chempionat.com-ը։ Ըստ աղբյուրի, եթե Մեսսին հեռանա Բարսելոնայից», ապա կարող է պայմանագիր կնքել...
10:47 04/07/2020«Մանչեսթեր Յունայթեդի» երկու խաղացողներ բարդություններ են առաջացնում թիմի համար«Մանչեսթեր Յունայթեդի» երկու ֆուտբոլիստներ ծանր վնասվածքների պատճառով ռիսկի են ենթարկում Անգլիայի Պրեմիեր լիգայի 32-րդ տուրի «Բորնմութի» դեմ հանդիպումը, փոխանցում է «Գազետա.ռու»-ն։ Ըստ աղբյուրի,...
19:54 03/07/2020Ֆուտբոլային չորս ակումբ բողոքարկել է ՀՖՖ ակումբների արտոնագրման կոմիտեի որոշումըՀայաստանի ֆուտբոլի առաջնության առաջին խմբի 4 ակումբ բողոքարկեց ՀՖՖ ակումբների արտոնագրման կոմիտեի որոշումը։ Այս մասին տեղեկացնում է ՀՖՖ-ն: Հունիսի 25-ին կայացած նիստի ընթացքում ՀՖՖ Ակումբների...
17:19 03/07/2020Չմշկասահքի միջազգային միությունը hրապարակել է գեղասահքի մրցումային օրացույցըՉմշկասահքի միջազգային միությունը (ISU) հրապարակել է գեղասահքի մրցումային օրացույցը: Համաձայն հրապարակման ՝ 2021թ․ աշխարհի առաջնությունը կհյուրընկալի Շվեդիայի մայրաքաղաք Ստոկհոլմը: Այն նախատեսված է...
16:53 03/07/2020ՀՖՖ. ՀՀ Առաջին խմբի առաջնությունը դադարեցվել է, 5 ակումբներ և 58 անձինք որակազրկվելԱյսօր կայացել է Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի գործադիր կոմիտեի արտահերթ նիստը: Օրակարգում է եղել «Արագած», «Տորպեդո», «Մասիս», «Լոկոմոտիվ» և «Երևան» ֆուտբոլային ակումբների՝ պայմանավորված խաղերում...
14:16 03/07/2020Խավին կվերադառնա «Բարսելոնա» գլխավոր մարզչի կարգավիճակով«Բարսելոնան» պայմանավորվածություն է ձեռք բերել իր նախկին ավագ Խավիի հետ, որն այժմ մարզում է քաթարական «Ալ-Սադդ» ակումբը: Վեստի.ռու-ի հաղորդմամբ, Խավին կգլխավորի «Բարսելոնան» մյուս խաղաշրջանում:...
10:50 03/07/2020Մեսսին հնարավոր է հեռանա «Բարսելոնայից»Իսպանիայի չեմպիոն «Բարսելոնան» հնարավոր է զրկվի իր առաջատարից։ Վեստի.ռու-ն գրում է, որ Լիոնել Մեսսիի հետ բանակցությունները նոր պայմանագրի շուրջ մտել են փակուղի։ Մեսսին դադարեցրել է բանակցությունները...
17:32 02/07/2020Հայաստանի շախմատի հավաքականը կմասնակցի օնլայն ՕլիմպիադայինՀայաստանի շախմատի հավաքականը կմասնակցի ՖԻԴԵ-ի կողմից կազմակերպվող օնլայն Օլիմպիադային։ Հայաստանի շախմատի ֆեդերացիայից հայտնում են, որ մրցաշարն անցկացվելու է 15 +5 ժամակարգով, խառը ձևաչափով՝ 6...
17:19 02/07/2020UWW-ն նախնական որոշում է կայացրել աշխարհի առաջնությունն անցկացնել դեկտեմբերինԸմբշամարտի միջազգային ֆեդերացիան (UWW) նախնական որոշում է կայացրել 2020թ․ աշխարհի առաջնությունն անցկացնել դեկտեմբերին։ Աշխարհի ուժեղագույն ըմբիշներին հյուրընկալելու ցանկություն է հայտնել Սերբիայի...
19:30 01/07/2020Մարադոնան կարող է գլխավորել Իսպանիայի հավաքականըՀանրահայտ արգենտինացի Դիեգո Մարադոնան կարող է դառնալ Իսպանիայի հավաքականի գլխավոր մարզիչ: Վեստի.ռու-ի հաղորդմամբ, 59-ամյա մասնագետը կդառնա իսպանացիների գլխավոր մարզիչ, եթե Իսպանիայի թագավորական...
11:50 01/07/2020Լևոն Արոնյան․ Ես վերադառնում եմ աշխատանքի ու կյանքՄիջազգային գրոսմայստեր, աշխարհի կրկնակի գավաթակիր Լևոն Արոնյանն իր ֆեյսբուքյան գրառմամբ տեղեկացնում է, որ վերադառնում է աշխատանքի ու կյանք։ «Ինչպես ձեզանից շատերը, ես էլ եմ սովորում հեռավար աշխատել։...
10:47 01/07/2020Մխիթարյան. Շատ ուրախ եմ, որ վերջապես կարողացանք գալ համաձայնության«Իմ պատմությունը «Ռոմայի» հետ շարունակվում է»։
09:58 01/07/2020Հենրիխ Մխիթարյանը մնում է «Ռոմա»-ում«Ռոման» հայտարարել է, որ «Արսենալի» հետ համաձայնության է եկել Հայաստանի հավաքականի կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյան տրանսֆերի հարցում։ news.sportbox.ru-ի հաղորդմամբ, Մխիթարյանի վարձակալության...
19:33 30/06/2020«Բարսելոնայի» գլխավոր մարզչին խորհուրդ են տվել Մեսսիին պահել որպես պահեստային խաղացողԱրգենտինայի հավաքականի նախկին դարպասապահ Ուգո Գատին խոսել է «Բարսելոնայի» հարձակվող Լիոնել Մեսիի խաղի մասին, փոխանցում է «Գազետա.ռու»-ն։ «Մեսսին անհանգստացած է, քանի որ նա իրեն թիմի մեջ չի զգում:...

11:07 17/05/2012Spain-Armenia U19 to meet May 23Armenia’s U19 national team is getting prepared for U19 Europe 2012 elite round tournament to be held in Italy.
18:51 16/05/2012Real Madrid tell PSG they can only sign Higuain, Kaka as packageReal Madrid president Florentino Perez has told PSG they can sign Gonzalo Higuain - if they agree to take Kaka off their books also, TribalFootball reported.
18:41 16/05/2012Juventus no longer chasing Van PersieJuventus are no longer in the race for Arsenal striker Robin van Persie as manager Antonio Conte has preferred Napoli's Edinson Cavani.
14:28 16/05/2012Andy Murray defeats David Nalbandian on clay in RomeWorld number four Andy Murray overcame David Nalbandian 6-1 4-6 7-5 to make it into the third round of the Masters series event in Rome, BBC reported.
12:58 16/05/2012Varuzhan Akobian and Tatev Abrahamyan at U.S. Chess ChampionshipVaruzhan Akobian beat Robert Hess and is currently in 6th place with 3.5 points at the U.S. Chess Championship in Saint Louis. Hikaru Nakamura and Gata Kamsky are in the lead with 5 points each....
19:11 15/05/2012Anand, Gelfand play 4th draw in Chess ChampsIndia’s Viswanathan Anand drew with Israel's Boris Gelfand for the fourth consecutive game for the World Chess Crown at Moscow's State Tretyakov Gallery, to make the score 2-2.
18:23 15/05/2012Suren Petrosian wins silver at German Team CupArmenia’s IM Suren Petrosian in Norderstedt club won silver at German Team Cup. Baden-Baden won German Team Cup 2012, ARMNOC reported.
18:12 15/05/2012Del Piero may continue his career in EnglandReports in Italy on Tuesday are suggesting that Juventus idol Alessandro Del Piero may continue his career in England, Football Italia reported.
18:11 15/05/2012Nasri mocks Arsenal for finishing thirdManchester City star Samir Nasri has hit out at former club Arsenal, delivering a damning assessment on the Gunners’ ambitions as he celebrated winning the Premier League, Goal.com reported.
16:01 15/05/2012New football surprises at OrangeOne of Orange prepaid customers will travel to the UEFA EURO 2012TM final game, while new internet customers will get double high speed traffic Today Orange presented two new offers in the framework...
18:23 14/05/2012Gary Neville joins England coaching staffFormer Manchester United defender Gary Neville has has joined Roy Hodgson's coaching staff as England finalise preparations for Euro 2012, The Telegraph reported.
17:38 14/05/2012400 Athletic Bilbao fans went to Budapest instead of Bucharest for Europa League FinalAthletic Bilbao last won silverware in 1984, so fans of the popular Basque side travelled in their droves to attend the Europa League Final earlier this week for a chance to witness a rekindling of...
17:24 14/05/2012Ferguson applauds Man City title winManchester United boss Sir Alex Ferguson has congratulated Manchester City on pipping them to the Premier League title on goal difference, BBC reported.
16:04 14/05/2012Armenian chess players at USA ChampionshipArmenian grand master Varuzhan Akobian scored 2,5 points out of 6 at the USA Championship being held in Saint Louis, armchess.am said.
12:00 14/05/2012Armenian boxers in Minsk international competitionSix Armenian boxers accompanied by coach Karen Aghamalyan left for Minsk to attend an international competition.
12:00 14/05/2012Armenian boxers win 5 medals in MoscowMoscow-hosted International Boxing Tournament Valery Popenchenko Memorial wrapped up. All five Armenian boxers participating in the tournament won medals. Tigran Armenakyan (81 kg) entered the final...
11:09 14/05/2012Speedway rider Lee Richardson dies in crashGreat Britain international speedway rider Lee Richardson has died following a crash in Poland, aged 33, according to BBC.
18:50 12/05/2012Hrant Melkumyan finishes 6th at International Chess Tournament Bosna 2012Armenian GM Hrant Melkumyan scored 5.5 points out of 9 and finished 6th among 40 players at International Chess Tournament Bosna 2012.
18:21 12/05/2012Maradona: Don’t be surprised if Guardiola moves to ChelseaDiego Maradona has stated that he would not be surprised if outgoing Barcelona coach Pep Guardiola moved to take the Chelsea managerial role, Goal.com reported.